Její tetování traumatizovalo moje dítě! Zuřivá matka způsobila rozruch na pohotovosti

5.10.2022
Doris Drienová

V současné době už se v naší společnosti považuje za normální, když si někdo ozdobí své tělo permanentním obrázkem. Tetování je ale umění jako každé jiné a i v jeho případě platí pořekadlo „kolik lidí, tolik chutí“. Není tedy divu, že obrázek, který jednomu člověku připadá nápaditý, může jiného člověka neuvěřitelně pohoršovat. K takovému střetu názorů došlo i v čekárně britské pohotovosti, kde se v jednu chvíli setkaly dívka s tetováním a nepříliš tolerantní matka nemocného dítěte.

„Jsem závislá na tetování,“ říká žena, kterou nikde nechtějí zaměstnat

Dívka zde prý v klidu čekala, až na ni přijde řada, a vůbec si nevšímala svého okolí. V tom si uvědomila, že v čekárně s ní sedí také matka, která drží v náručí tvrdě spící dítě. Tato matka totiž dívku probodávala nenávistnými pohledy a významně vzdychala s pohoršeným výrazem v tváři. Dívka netušila, co má matka za problém, a tak se snažila prostě si jí nevšímat.

Jenže rozhořčení této matky se stupňovalo, až to nevydržela a šla za zdravotní sestrou. Dívka pak slyšela, jak si matka stěžuje, že tetování, které má dívka na paži, je urážlivé. Trvala na tom, aby sestra dívku přiměla, ať si tetování zakryje.

Muž je potetovaný od hlavy až k patě. Kýchal inkoust!

Zdravotní sestra ale její názor na urážlivost tetování nesdílela, takže pohoršené matce řekla, že jestli se jí nelíbí, může na lékařské vyšetření počkat venku nebo ve svém autě. To ale matku rozzuřilo. Začala křičet, že tetování je naprosto nevkusné a strašidelné, že děsí její dítě – které do té doby spalo, ale křik matky je v tu chvíli probudil a začalo plakat. Zuřivá matka prohlásila, že tetování její dítě traumatizovalo a že zavolá policii, aby dívku potrestali za nedovolené obnažování.

Muž se pomstil bývalé přítelkyni tím, že jí na tvář vytetoval své jméno

Celá situace eskalovala natolik, že rozzuřenou matku s dítětem v náručí musela uklidňovat ochranka. Strážník, který přišel na konci tohoto výstupu, si prý jen krátce prohlédl dívčino tetování, poté šel k matce a něco jí pověděl. Nemáme informace o tom, co jí řekl, ale pravděpodobně se jí to vůbec nelíbilo, protože pak prý začala křičet ještě víc a rozčílená do nepříčetnosti odešla pryč.

A jaké tetování dívka na své paži měla, že způsobilo takhle nečekaný rozruch? Jistě si představujete nějaké explicitní výjevy, ve skutečnosti ale šlo o nevinnou kreslenou postavičku ducha jménem Bez Tváře z populárního japonského filmu Cesta do fantazie.

Zdroj: RedditNepřehlédněte