Konec ledna v pražských klubech: Neřež, Roman Dragoun, Druhá tráva nebo YoYo Band

27.1.2020
Fefík

Pondělí 27. ledna

Balbínka otvírá týden oblíbenou kapelou Neřež.

Úterý 28. ledna

Malostranská beseda přivítá v úterý Romana Dragouna a His Angels.

V Balbínce se ukáže Jiří Konvrzek a Kalivoda a v břevnovském Kaštanu „osamělí písničkáři“ Jiří Dědeček, Jiří Smrž a Jan Jeřábek.

Středa 29. ledna

V Malostranské besedě proběhne přímo na pódiu potlach a to se členy skupiny Pacifik, Janem Matějem Rakem a Františkem Vlčkem.

V Balbínce to rozbalí Honza Wolf a spol a ve Vagonu legendární Visací zámek.

Čtvrtek 30. ledna

Pavel Žalman Lohonka je folkový písničkář, jedna z nejvýraznějších postav české folkové scény. Své umění předvede ve Mlejně ve Stodůlkách.

FOTO: Pražské hudební kluby 27. ledna – 2. února

Pražské hudební kluby 27. ledna – 2. února - 1 neřež žďárský průvodcePražské hudební kluby 27. ledna – 2. února - 2 dragounPražské hudební kluby 27. ledna – 2. února - DSC07808Pražské hudební kluby 27. ledna – 2. února - konvrzek 2003Pražské hudební kluby 27. ledna – 2. února - P1230897
Další fotky
Pražské hudební kluby 27. ledna – 2. února - 1 křesťan

Pátek 31. ledna

Kulturní dům Barikádníků bude v pátek asi pěkně nadupaný, přijedou YoYo Bandi a přivezou plný pytel reggae.

A na Slamníku zahudou P.R.D.I.

Sobota 1. února

Sobota je nejlepší termín na oslavu narozenin, čehož si jsou dobře vědomi nakladatel Lubor Maťa a spisovatel Hraboš. Ve Vagonu jim popřejí kapely Našrot, A bude hůř, Sbor břežanských kastrátů a Mnichovo Smradiště.

Neděle 2. února

A ještě nám chybí trochu bluegrassu. Doporučujeme Malostranskou besedu, Roberta Křesťana a Druhou trávu. Kdo se nevejde do sálu v neděli, v pondělí je opáčko.Nepřehlédněte