Muž na Měsíci nás opustil. Nechť mistr filmu odpočívá v pokoji, vzpomínaly na Formana slavné osobnosti

17.4.2018
Soňa Brunnerová
Další fotky

Danny DeVito, Antonio Banderas i Jim Carrey na sociálních sítích zareagovali na úmrtí Miloše Formana. Jim Carrey a DeVito s ním točili Muže na měsíci.

Nicméně i řada českých herců z mladé generace na jeho smrt reagovala na sociálních sítích. Mezi nimi je například Jitka Čvančarová, Jana Plodková, Lukáš Pavlásek, ale i Aňa Geislerová. Co o něm napsali?

FOTO: Miloš Forman – reakce na jeho úmrtí

Miloš Forman – reakce na jeho úmrtí - Miloš FormanMiloš Forman – reakce na jeho úmrtí - Danny de VittoMiloš Forman – reakce na jeho úmrtí - Jim CarreyMiloš Forman – reakce na jeho úmrtí - Antonio BanderasMiloš Forman – reakce na jeho úmrtí - Jim Carrey
Další fotky
Miloš Forman – reakce na jeho úmrtí - Iva PazderkováMiloš Forman – reakce na jeho úmrtí - Lukáš PavlásekMiloš Forman – reakce na jeho úmrtí - Jitka ČvančarováMiloš Forman – reakce na jeho úmrtí - Aňa Geislerová

Snažili jsme se mimo jiné najít reakce dalších zahraničních herců z jeho filmů. Natalia Portman či Javier Bardem (Goyovy přízraky), kteří mají profil na Instagramu, na svých sociálních sítích na režisérovu smrt nereagovali. Herec Treat Williams (George Berger z muzikálu Vlasy) na svém twitterovém účtu několikrát retweetoval příspěvky ostatních.

Odchod velikána světového filmu. Jak Miloš Forman proti všem prosadil natáčení Amadea v Praze?

Čí reakce vás oslovila nejvíce?

Antonio Banderas
49%
Danny DeVito
13%
Jim Carrey
6%
Lukáš Pavlásek
8%
Iva Pazderková
2%
Jitka Čvančarová
9%
Jitka Schneiderová
3%
Aňa Geislerová
9%
Jana Plodková
1%


Nepřehlédněte