Muž píše cizím ženám a testuje jejich věrnost. Týdně mu to vydělává desetitisíce

17.1.2022
Simona Knotková

Dvacetiletý Američan Xavier Long přišel na snadný a rychlý způsob, jak přijít k penězům. Na žádosti mužů píše jejich přítelkyním a testuje, jak jsou věrné. Týdně si dokáže vydělat až 2 tisíce dolarů (cca 42 tisíc korun).

Začalo to náhodnou zprávou na TikToku, ve které Xaviera Longa prosil jeden z uživatelů, zda by neotestoval věrnost jeho partnerky. Po úspěšně provedeném testu se žádosti na jeho účtu začaly množit a dnes si Long vydělává slušné peníze jenom tím, že si píše s cizími ženami.

Chcete věrnou ženu? Dopřávejte jí orální sex, pak se do vás zamiluje, tvrdí odborníci

„Občas to dělám zadarmo, ale proč bych s takovým množstvím nabídek, které mi chodí, dělal bezplatně něco, za co mi lidi chtějí platit?“ ptá se mladý podnikavec.

Nejčastěji ho oslovují muži, kteří mají podezření na nevěru nebo si chtějí být jisti, že si vybrali správně. Někteří dokonce chtějí, aby se jejich přítelkyně nechala nachytat, a oni tak měli důvod se s ní rozejít. Long se mezi stovkou žádostí každý den snaží vybírat ty nejzajímavější.

Zahýbání a žárlivost. Jak poznáte, že je vám partner nevěrný?

„Někdy mi třeba někdo napíše: ‚Jsme spolu už dva roky, chci vědět, jestli mě nepodvádí.‘ Jeden týpek chtěl otestovat svou matku, jiný svou sestru, protože se přátelil s jejím klukem. ‚Je to tvoje vlastní krev a ty ji chceš testovat?‘ říkal jsem si.“

Test končí v momentě, kdy se žena rozhodne poslat Longovi své telefonní číslo nebo kontakt na Snapchat. Zatímco některé se mužem nenechají zlomit, jiné mu své číslo posílají skoro okamžitě po zahájení konverzace.

Takhle vypadá chronický nevěrník, tvrdí odborníci. Jaký má osobnostní profil?

Ač se Longova práce může mnohým zdát kontroverzní, on dle svých slov pouze pomáhá lidem. „To je i důvod, proč jsem to začal dělat,“ uzavírá.

Zdroj: VICENepřehlédněte