Myslela si, že je mrtvá! Dojemné setkání ženy s matkou po řádění hurikánu

4.10.2022
Simona Knotková

Hurikán Ian, který v uplynulých dnech udeřil na Floridu, ohrozil také obydlí osmasedmdesátileté Carol McDanel z Fort Myers Beach. Žena posílala své dceři Beth Booker fotografie domu, když se najednou odmlčela…

Beth Booker z Naples se zmocnila naprostá panika, když od matky Carol přestala dostávat zprávy. Žena je její biologickou babičkou z otcovy strany, ale po brzké smrti muže si ji vzala do péče a nahrazovala jí rodiče. Beth společně s manželem zabezpečila její dům před hurikánem a když živel udeřil, byla s ní v neustálém spojení. Najednou se starší žena ale odmlčela.

„Nikdy v životě jsem necítila větší bezmoc. Volala jsem mámě, ale ozvala se hlasová schránka. Modlím se, aby měla mobil jenom v letovém režimu a šetřila baterii. Jsem tak vyděšená. Celá se třesu. Prosím, andělé, pomozte jí. Nemůžu uvěřit, že se tohle děje,“ napsala si zoufalá Beth na Twitter.

Její příspěvek se stal virální a lidé ho začali sdílet s hashtagem #GetCaroleHome (v překladu Dostaňte Carole domů). Do domu se nakonec podařilo dostat jejímu manželovi s kamarádem, kteří ženu našli sedět na gauči. K velké úlevě Beth byla v naprostém pořádku.

„Jsem pořád tady. Srdce mi krvácí pro Fort Myers Beach, místo, které je 35 let mým domovem, kde jsem prožila šťastné časy s láskou mého života, mým manželem, který zemřel v roce 2016,“ řekla žena v rozhovoru s pořadem Good Morning America.

Booker poděkovala za ohromnou podporu, které se její rodině dostalo. „Ta pozitivní energie a modlitby mi pomáhaly v jednom z nejosamělejších a nejnejistějších okamžiků mého života,“ uvedla v televizním vysílání.

Zdroj: Good Morning America, TwitterNepřehlédněte