Nebaví vás balení dárků? Tyto tipy vám pomohou

Další fotky

Balení dárků bývá zdlouhavé, náročné a lidé ho většinou nemají rádi. A tak není divu, že před Štědrým večerem jej spousta lidí nechává na poslední chvíli. No, jenže na poslední chvíli to znamená, že ve všem tom vánočním shonu ještě balíte dárečky a pak je to prostě šílenost.

Taštičky

I když to ale už necháte na poslední chvíli, tak se to dá udělat elegantně a rychle. Nejméně originální je zakoupit papírové taštičky a dárečky do nich rozdělit. Kromě toho, že je to nejméně elegantní je to také nejméně náročné a ušetříte si velké nervování. Obdarované však připravíte o krásný moment překvapení. O tom, co dostali bude jasno hned, jakmile pootevřou taštičku.

Pytlíčky

Další možností je nakoupit pěkné vánoční pytlíčky různých velikostí a dárečky nandat do nich. Pytlík pak jen opatříte mašlí a máte také hotovo. V tomto případě moment překvapení zafunguje.

Dárky, koledy nebo zlaté prasátko. Co dalšího ještě patří k 24. prosinci?

Krabice všech velikostí

Elegantní, jednoduché a efektivní řešení je pořídit si různě velké krabice. Přeci jen některé dárky jsou kostrbaté, měkké, mají atypické tvary a tak se prostě hůře balí. Do krabiček pak dárečky naskládejte a samotné krabice posléze balte do balicího papíru.
Pokud nedokážete mašli na první dobrou zavázat, tak si papír různě přichytněte průhlednou lepicí páskou. Pěkná mašlička by ale stoprocentně chybět neměla. Takže na to si dejte veliký pozor.

FOTO: Do těchto vánočních balících papírů jsme si dříve zabalovali dárky

Do těchto vánočních balících papírů jsme si dříve zabalovali dárky - balící papír kolážDo těchto vánočních balících papírů jsme si dříve zabalovali dárky - balící papírDo těchto vánočních balících papírů jsme si dříve zabalovali dárky - balící papírDo těchto vánočních balících papírů jsme si dříve zabalovali dárky - balící papírDo těchto vánočních balících papírů jsme si dříve zabalovali dárky - balící papír
Další fotky
Do těchto vánočních balících papírů jsme si dříve zabalovali dárky - balící papírDo těchto vánočních balících papírů jsme si dříve zabalovali dárky - balící papírDo těchto vánočních balících papírů jsme si dříve zabalovali dárky - balící papírDo těchto vánočních balících papírů jsme si dříve zabalovali dárky - balící papírDo těchto vánočních balících papírů jsme si dříve zabalovali dárky - balící papírDo těchto vánočních balících papírů jsme si dříve zabalovali dárky - balící papírDo těchto vánočních balících papírů jsme si dříve zabalovali dárky - balící papírDo těchto vánočních balících papírů jsme si dříve zabalovali dárky - balící papír, vánoceDo těchto vánočních balících papírů jsme si dříve zabalovali dárky - balící papírDo těchto vánočních balících papírů jsme si dříve zabalovali dárky - balící papírDo těchto vánočních balících papírů jsme si dříve zabalovali dárky - balící papírDo těchto vánočních balících papírů jsme si dříve zabalovali dárky - balící papírDo těchto vánočních balících papírů jsme si dříve zabalovali dárky - balící papírDo těchto vánočních balících papírů jsme si dříve zabalovali dárky - balící papírDo těchto vánočních balících papírů jsme si dříve zabalovali dárky - balící papírDo těchto vánočních balících papírů jsme si dříve zabalovali dárky - balící papír

Balicí papír

Pozor je potřeba dát také při výběru balicího papíru. Existují totiž velmi tenké, často recyklované (nic proti, šetřit lesy je rozhodně dobře, ale na Vánoce…) papíry. Ty se při manipulaci rády trvají a to je fakt obrovský problém. Vyhněte se jim a nepoužívejte je.

Dnes, 19:57
Rusko má čas do čtvrtečních 12:00, aby umožnilo návrat všech 20 vyhoštěných českých diplomatů na...
Dnes, 18:38
Vláda v pondělí opět navrhne, aby prezident Miloš Zeman povýšil ředitele Bezpečnostní informační služby (BIS)...
Dnes, 14:49
Komerční článek
Vlivem pandemie děti tráví na internetu více času Podle výzkumu Českého statistického úřadu z roku...
Dnes, 14:49
Podíl pozitivních testů na koronavirus ve firmách podle průzkumů Svazu průmyslu a dopravy ČR (SP)...
Dnes, 14:20
Politické hnutí Otevřeme Česko - Chcípl PES dnes vyslalo v rámci kampaně po České republice...
Dnes, 14:00
S hokejem prožil bývalý reprezentant Miloš Holaň spoustu včetně mistrovského titulu, bronzu z mistrovství světa,...
Dnes, 13:25
Komety měly u lidského pokolení již odpradávna tu nejhorší pověst. Neprávem se jim přisuzovalo všechno...
Dnes, 13:20
Policisté z Národní centrály proti organizovanému zločinu v noci zadrželi pět lidí, které podezírají z...
Dnes, 11:48
Kancelář veřejného ochránce práv navrhuje zákaz a zrušení kojeneckých ústavů a stanovení hranice tří let,...
Dnes, 11:15
„Saxano, v knihách vázaných v kůži…“ Kdo by neznal alespoň první slova textu k populární...
Dnes, 10:20
Česko směřuje k otevření obchodů nejpozději 3. května. Vláda bude o rozvolňování protiepidemických opatření jednat...
Reklama