Nebýt pohotové reakce otce, mohla dívka z Brna skončit velmi zle

12.5.2022
Jan Veselý

Procházka do přírody vždy dokáže zpříjemnit i ten nejtemnější den, hlavně když s sebou máte svého čtyřnohého mazlíčka. Problém nastává ve chvíli, kdy nejste jediní, kdo dostal podobný nápad, který ještě k tomu doplnil postranními úmysly.

Podivuhodný případ napadení řešili brněnští policisté. Nezletilou dívku zde v parku kus od základní umělecké školy napadl tou dobou ještě neznámý muž. Napadená zde byla včera krátce po čtrnácté hodině na procházce se psem, když ji násilník napadl zezadu a několikrát udeřil do obličeje, v útocích nepřestával ani po tom, co nebohá dívka spadla na zem. Jelikož dívce velmi rychle došlo, že má útok sexuální podtext neváhala a okamžitě kontaktovala svého otce. Ten věděl, že se na místo nedostane dostatečně rychle, a proto za sebe poslal dva kamarády. Ti přiběhli akorát v čas. Pachatel se tou dobou skláněl nad nehybným tělem dívky. Přítomnost dvou rozzuřených mužů ho polekala a tak se dal na útěk. Na pronásledování muže neměli vzhledem k dívčině stavu neměli ani pomyšlení. Na místě naštěstí zjistili, že nebožačka je „pouze“ v bezvědomí.

Policie začala s pátráním okamžitě, kamerové záznamy poskytly kriminalistům dostatek informací o pachateli. Ovšem ten je všechny překvapil a ještě před svým dopadením se na policii nahlásil sám. Vyšetřování případu zatím pokračuje, ale již nyní je jasné, že kamerový záznam agresorovi rozhodně nehraje do karet. Další informace poskytneme s vývojem případu.

Zdroj: PČRNepřehlédněte