Padesátnici si pletou s dvacítkou! Žena odhalila triky na mladistvý vzhled

18.9.2022
Simona Knotková

Uživatelka vystupující na TikToku pod přezdívkou Ageless Ella má padesát dva let, přesto jí lidé hádají o dekády méně. Jaké je tajemství jejího mladistvého vzhledu?

Dvaapadesátiletá žena se na sociální síti svěřuje s triky, jak si udržet co nejdéle mladistvý vzhled. Kromě klasických rad jako je pití vody, zdravá strava či pravidelná péče o pleť nedá údajně dopustit na obličejovou jógu. Je názoru, že právě ta je příčinou, že si ji lide pletou s třicátnicí, někdy dokonce dvacátnicí.

Někteří senioři mají mozky jako dvacátníci. Proč tomu tak je?

„Přísahám, že díky obličejové józe vypadám mladší. Začala jsem ji provozovat ke konci třicítky, a i když mi je teď přes padesát, stále vypadám jako ve svých třiceti, dokonce ještě lépe!“ říká.

Speciální pozornost věnuje také ochraně rukou, které o věku mnohdy prozrazují více než obličej. „Noste řidičské rukavice, dokonce a hlavně když svítí slunce. Vaše ruce jsou neustále vystaveny slunečním paprskům, takže potřebují extra ochranu,“ vysvětluje.

@agelessella I’m here for it 😝 #lookyounger #womenover50 #agelessbeauty #womenover50club #foryoupage #beautyover40 #ageless #50isthenew30 #lookyoungerthanyouare #agingbackwards #antiaging #naturalbotox #blackexcellence #lookingyounger ♬ Originalton – ✨ 🌟 ✨ ℂ𝕦𝕣𝕝𝕪 ✨ 🌟 ✨

Mezi další tipy, které vám mohou ubrat na letech, řadí zkoušení nových účesů, barvení vlasů nebo bělení zubů pomocí přírodních metod.

Zdroj: TikTok /agelessellaNepřehlédněte