Předpověď muziky v Praze – vzpomínky na Petra Skoumala, Luboš Pospíšil, Jan Spálený

22.9.2020
Fefík
Další fotky

Úterý 22. září

Koncert někdejších spoluhráčů Petra Skoumala s výběrem těch nejlepších „Skoumalovek“ pro dospělé i děti. Olina Nejezchlebu s Malým bobrem očekáváme v úterý v Malostranské besedě.

Balbínka má v programu Luboše Pospíšila a jeho 5P, Jazz Dock Honzu Spáleného. Se skupinou A.S.P.M. představí své nestárnoucí písničky v klasické sestavě: Radek Krampl, Michal Gera, Filip Spálený a Filip Jeníček.

V Paláci Akropolis má vystoupit Aneta Langerová. Při této příležitosti tým Anety vydal zprávu:

Vážení návštěvníci, omlouváme se, ale z důvodu nových nařízení vlády jsme nuceni rozdělit plánovaný koncert na dva. A to od 18:00 a od 20:00 hodin. Informaci o tom, na který koncert platí právě vaše vstupenka, obdržíte od prodejce lístků goout emailem nebo sms. Další změnou je to, že slovenští Korben Dallas bohužel nebudou součástí koncertu.

Kdo by neznal beat? Počesku bigbít. Zrodil mnoho legend, které pokračují v revivalových kapelách.

Středa 23. září

Kapela Švihadlo chtěla už na jaře pokřtít desku, pak se koncert odložil na příznivější dobu a to má být ve středu. Tak nevím… příznivější doba?

Kulturní centrum Pragos v Jihlavské ulici u Budějárny se těší na kapelku Kampadem a na Slamníku zahrají BBP, Sudy potu a Dafné.

Čtvrtek 24. září

Malostranská beseda uvádí koncert Hudby Praha Bandu. 4 roky spolu. Původní receptura se starým obsahem – pět kmenových členů, originální zvuk. Paralet, Ryba Badys, Špinavý záda, Pal vocuď hajzle…

Vagon dává Znouzectnost a Skrznaskrz a Divadlo Gong legendy folku – HOP TROP.

Revivalové kapely. Chtějí si hrát jen na dvojníky idolů?

Pátek 25. září

Malostranská beseda – Vypsaná fixa

Balbínka – Piosenki

Kaštan – Janota 1935 + T.G.P.

Slamník – ParadeMarche

Sobota 26. září

V sobotu se nabízí Balbínka s šansoniérkou Petrou Hapkovou, dejvickou Klubovnu obsadí Ström.

Neděle 27. září

Originální pražský synkopický orchestr se zabývá stylovou interpretací raného amerického jazzu a blues 20. let na autentické dobové nástroje. Ansámbl byl založen v roce 1974 trumpetistou, pianistou a muzikologem Pavlem Klikarem, předním znalcem a interpretem tohoto žánru. V roce 2018 se vedení orchestru ujali jeho mladí pokračovatelé Jan Pospíšil a Michael Chomiszak za vydatné pomoci pianisty a spoluzakladatele souboru Jiřího Gilíka. Zahrají v neděli v Besedě.

Balbínka dává Jarret, Ungelt Dobré ráno blues band.

Tipy na příští týden nechme na příští týden, snad se ho dočkáme.

FOTO: Pražské hudební kluby 22. – 27. září

Pražské hudební kluby 22. – 27. září - 1 hoptropPražské hudební kluby 22. – 27. září - 2 petr skoumalPražské hudební kluby 22. – 27. září - 3 Aneta_Langerova_a_Korben_Dallas_promofoto_studio_autor_Toma_s__Benedikovic__mala__kvalita_6178_web_eventPražské hudební kluby 22. – 27. září - 4 hudba_praha_sq_1xPražské hudební kluby 22. – 27. září - 5 23 švih
Další fotky
Pražské hudební kluby 22. – 27. září - 7 imagePražské hudební kluby 22. – 27. září - 0 spálený++


Nepřehlédněte