„Přestaňte na mě zírat!“ Žena se v posilovně pustila do slepce

17.8.2022
Simona Knotková

Americký dabér a surfař Pete Gustin se na svých sociálních sítích svěřil s historkou, která dokonale odhaluje, do jakých absurdních končin svět žene dnešní politická korektnost. Přestože je slepý, žena v posilovně ho obvinila, že ji obtěžuje svým zíráním. Na její stranu se postavil dokonce manažer provozovny.

„Jsem slepý. Pokud víte, co tato dvě slova znamenají, jste chytřejší než dívka, která na mě křičela v posilovna,“ začíná Gustin své vyprávění.

Slepec založil sektu a naplánoval a realizoval útok sarinem. Konec světa se ale nekonal

Zrovna se věnoval cviku na posílení tricepsů, když uslyšel, jak se k němu blíží něčí kroky. „Najednou mi nějaká žena křičí přímo do obličeje: ‚Nepřišla jsem sem proto, aby na mě někdo zíral!'“

Muž se omluvil, že je slepý, ale takové vysvětlení ženě nestačilo. „To mě nezajímá! Přestaňte na mě zírat!“ reagovala naprosto neuvěřitelně.

@petegustin I was not staring at you. I promise. #Blind #BlindLife #Story #Storytelling #VoiceActor #Misunderstanding #Confused ♬ original sound – Pete Gustin

Na scénu poté přivedla manažera provozovny. Gustin mu ukázal průkazku, aby dokázal, že skutečně nevidí, a není tedy možné, aby na někoho zíral. „Dobře, ale některým členům posilovny může být stále nepříjemné, pokud se na ně díváte,“ dočkal se další absurdní reakce.

Klip má na YouTube do dnešních dnů více než 39 milionů zhlédnutí. „Tohle je obtěžování člověka s handicapem. Posilovna by se asi hodně divila, kdyby ji někdo zažaloval za diskriminaci a obtěžování člověka, který doslova nevidí,“ píše jedna žena v komentáři.

Zdroj: Pete Gustin/YouTubeNepřehlédněte