Programy pražských hudebních klubů: jako noty na buben

8.10.2020
Fefík

Čtvrtek 8. října

Festival Prague Proms 2020 a The Loop Jazz Club (Weilova 2, Hostivař) na svých stránkách lákají na Laca Décziho. „Po čtyřech letech se do The Loop Jazz Clubu vrací legendární trumpetista se svou famózní kapelou a diváci se mají na co těšit. Laco Déczi překročil osmdesátku a zraje jako to nejvybranější víno. Jazz nejvyšší třídy s nezaměnitelným autorovým rukopisem postavený na kompaktní funky rytmice kulminuje v energických sólech, při kterých posluchačům naskakuje husí kůže. Koncert, navíc okořeněný kapelníkovým spontánním komentářem současného dění, bude rozhodně jedním z nejlákavějších na letošních Prague Proms.“ Co dodat?!

Petra Černocká ve velkém rozhovoru: Lidé Saxanu pořád milují!

Pátek 9. října

Na Slamníku jsou The Rockoons a The Boaters. Mývalové a slamáky dohromady – to je záruka kvalitního hudebního večera. Zvířátka ani klobouky virus nepřenášejí, leda mezi sebou, tak se nebojte a doražte užít si skvělého a cappella zážitku v podání The Boaters a folk’n’rollu s Beatles prostřihy od The Rockoons.

Neděle 11. října

A ještě jednou Slamník, v neděli ve tři hodiny bude Tea párty s ParadeMarche. Nevím nevím co si mám přesně představit, už dlouho jsem totiž žádného muzikanta pít čaj neviděl.

Říše loutek se zrodila před 100 lety. Dům U Zlatého prstenu výročí připomíná výstavouNepřehlédněte