Sedmdesátiletá žena nedbá na konvence. Obléká se jako svůdná teenagerka!

24.9.2022
Simona Knotková

Podle nepsaných pravidel oblékání by ženy po dosažení určitého věku pravděpodobně měly odhodit všechny svůdné a atraktivní kousky, od hlavy až k patě se zahalit do pytlovitého oblečení (hlavně aby nebyl vidět ani kousek kůže!) a nasadit důchodky. Jinak si nelze vysvětlit, proč některým lidem leží v žaludku módní styl ostatních a starší ženy, které se odmítají podřídit nesmyslným konvencím, kárají, aby se „oblékaly přiměřeně svému věku“. Své o tom ví dvaasedmdesátiletá TikTokerka Keiko Guest.

Ačkoliv překročila věk, ve kterém podle módních odborníků z lidu už nemá právo na svobodu v oblékání, Keiko Guest si z toho nic nedělá a na sociálních sítích se producíruje v oblečení, které zvedá tlak všem jejím haterům.

Padesátnici si pletou s dvacítkou! Žena odhalila triky na mladistvý vzhled

Ti jsou názoru, že krátká trička, odvážně vykrojené plavky, upnuté minišaty či rozverné sukýnky jsou nevhodné pro ženu, která překročila sedmdesátku. Radí jí, aby podobné kousky ponechala teenagerům a oblékala se přiměřeně svému věku. Reakce Guest? Obléká si je o to častěji a kritikům se vysmívá zveřejňováním dalších videí.

„Vypadám už konečně dostatečně dospěle?“ ptá se například v jednom z příspěvků, ve kterém má na sobě korzet, podvazky a podpatky. Na otázku, proč se tak obléká, má jednoduchou odpověď: „Protože můžu.“

@keikoguestofficial #ootd #fashion #fyp ♬ Super Freaky Girl – Nicki Minaj

Na sociální síti ji sleduje více než 400 tisíc uživatelů, z nichž jí velká část vyjadřuje svou podporu. Mnoho lidí ji považuje za inspiraci a do komentářů píšou, že by v sedmdesáti chtěli vypadat stejně dobře jako ona.

Zdroj: tiktok.com/keikoguestofficialNepřehlédněte