V opuštěné chalupě byl údajně natočen duch holčičky

22.9.2022
Simona Knotková

Lovcům duchů se možná podařilo zachytit nadpřirozený jev. V rohu opuštěné chalupy natočili něco, co připomíná ducha malé dívky.

Údajný duch byl zachycen v anglické vesnici Boscastle. Skupinka nadšenců sem během loňské zimy zavítala kvůli místnímu kostelu, ve kterém prý straší. Nakonec je ale více zaujala opuštěná chalupa stojící opodál. Říká se, že byla postavena v místech, kde se ve středověku pohřbívaly ženy obviněné z čarodějnictví.

Co to je? Noční kamera zachytila podivné stvoření

Sotva do ní vešly, účastnice výpravy Candice, která je údajně citlivá na nadpřirozené jevy, začala mít znepokojující pocit.

„Bylo to nabité energií, cítila jsem se skutečně divně. Byla tam tma, žádná okna. Našli jsme tam starý krb a kusy dřeva ve tvaru pentagramu. Někdo je tam musel položit. Skutečně nás to vyděsilo,“ vypověděla.

Kromě zvláštního pocitu uvnitř starého domku ale k ničemu dalšímu nedošlo. Podivné věci si Candice všimla teprve o několik měsíců později, když si znovu procházela záběry pořízené na místě.

V pravém rohu místnosti narazila na něco, co vypadá jako obličej malé dívky. S objevem se podělila s ostatními prostřednictvím facebookové stránky skupiny The cornish ghost whispers paranormal UK.

Na místě bývalé polní nemocnice byl vyfocen „duch“

Novinářům Candice řekla, že si tajemný úkaz v rohu chalupy nedokáže vysvětlit. V budoucnu by místo ráda znovu navštívila.

Zdroj: The Cornish Ghost WhispersNepřehlédněte