Vyberte ten správný dárek pro šéfa

Blíží se narozeniny vašeho šéfa, případně jeho odchod do důchodu či jiná významná událost, a od vás se očekává, že mu s kolegy připravíte nějakou pozornost? Vybrat dárek pro šéfa není nic jednoduchého, jelikož v každé firmě panují jiné vztahy.

Většina lidí se tedy uchyluje k neutrálním dárkům z obavy, aby dárkem nikoho neurazili nebo neporušili politiku firmy. To je ovšem škoda, protože dárek pro vedoucího nemusí mít nutně podobu kancelářských potřeb či lahve vína a bonboniéry, které v sobě nemají ani špetku fantazie a nijak zvlášť nepotěší.

Dárek pro šéfa nemusí být nudný

Pořiďte mu raději dárkovou bednu s páčidlem z e-shopu Manboxeo.cz. Tento netradiční dárek pro šéfa v sobě bude obsahovat přesně to, co má rád, a při otevírání se zabaví on i všichni okolo. Dárkový box Manboxeo je skvělou volbou, pokud mu dárek chcete předávat na firemním večírku, jelikož aby se k obsahu dostal, bude muset vypáčit pevně zatlučenou bednu přiloženým páčidlem. U páčení se trochu potrápí, ale o to víc bude vzrůstat jeho zvědavost a napětí.

Ty nejlepší produkty podle vašeho výběru

Co si z bedny vytáhne, to záleží jen na vašem výběru. Originální dárek pro vedoucího je například dárkové balení pro whiskaře, kde najde kromě lahve dle vašeho výběru také spoustu doplňků a slaných i sladkých dobrot. Bedna pro muže-gurmána zase potěší všechny milovníky poctivých staročeských produktů bez éček. A pokud si váš vedoucí rád dopřeje pochoutky všeho druhu, zvolte box s páčidlem plný specialit, kde na něj čekají vybrané slané i sladké dobroty – maso, preclíky i čokoláda.

Žádný šéf se nejspíš neobejde bez pravidelného přísunu kofeinu, proto ho určitě potěší také box pro muže plný výborné mleté kávy druhu Arabika i Robusta společně s dalšími kávovými pochoutkami. A pokud přeci jen trváte na něčem více tradičním, v dárkové bedně Manboxeo může nalézt třeba i kvalitní portské víno, luxusní olivy, křupavé sýrové vafle a další spoustu jedinečných pochoutek.

Uzly místo páčidla

Není váš šéf příliš zručný, a tak se bojíte, že si s dárkovou bednou neporadí? V takovém případě zvolte dárkové balení Armyboxeo – pravá muniční přepravka, kde místo páčení víka bude rozvazovat pevné uzle paracordu. Jedná se o unikátní dárek pro každého muže, jelikož stylovému military designu zkrátka neodolají. A co bude uvnitř? Můžete vybrat třeba Armyboxeo pro masožravce plné těch nejkvalitnějších masových specialit, Armyboxeo plné sladkostí, aby si šéf mohl obalit nervy typickými západními laskominami, či třeba Armyboxeo pro rybáře, pokud se váš vedoucí rád chodí zrelaxovat na břeh klidné vody s nahozenou udicí.

Když chcete, aby si dárek vybral sám

Nejste si jistí, jakému obsahu by dal vedoucí přednost, a byli byste raději, kdyby si mohl vybrat sám? Určitě má nějakého koníčka, ať už chodí na golf, projede se na motorce nebo vášnivě fandí svému fotbalovému týmu. V takovém případě bude vhodný dárek pro šéfa dárková cihla Manboxeo s kladivem. V této cihle se skrývá dárkový poukaz, který po jeho vymlácení může vedoucí uplatnit na to, co sám bude chtít. Bude to cihla pro motorkáře, cyklistu, grilaře, golfistu, fanouška…? Výběr je opravdu široký.

Skvělý tip: pokud máte za to, že pro samou práci snad ani nemá na žádné hobby čas, pořiďte mu dárkovou cihlu s kladivem pro gentlemana. S ní si bude moci vybrat nový oblek, košili, kravatu, kvalitní pánskou kosmetiku či další elegantní doplňky, bez kterých se žádný šéf neobejde.

PR

Dnes, 08:32
Kdo by v Čechách neznal Rumcajse, Křemílka s Vochomůrkou nebo motýla Emanuela a Makovou panenku? Již několik...
Dnes, 04:43
Českou republiku dnes navštíví nový slovenský premiér Eduard Heger. Jak je u předních politiků obou...
Dnes, 04:12
Komerční článek
SMART REGION CHCETE SE ZVIDITELNIT NEBO PROPAGOVAT SVÉ PRODUKTY V REGIONECH ČR​? Nabízíme Vám Reklamní...
Dnes, 04:12
Když se zamyslíme nad nejstarším detektivním příběhem, patrně myslíme na Agathu Christie či Arthura Conana...
Včera, 18:56
Sněmovna bude dál projednávat novelu poslanců KSČM, podle níž by majetková přiznání museli pravidelně podávat...
Včera, 15:57
Od pondělka můžete zavítat do vybraných zámeckých parků a zahrad. S ohledem na aktuální vládní...
Včera, 15:34
Vicepremiér, ministr vnitra a pověřený ministr zahraničí Jan Hamáček (ČSSD) v pondělí odletí do Moskvy,...
Včera, 14:43
Za první dva dny bylo podle ministerstva zdravotnictví testováno ve školách přes 372 tisíc žáků...
Včera, 13:55
Všem samoplátcům najednou vláda nemůže umožnit odjet do lázní, v první fázi se proto chce...
Včera, 13:25
Onemocníte při každé příležitosti a užíváte antibiotika, ale bez žádaného efektu? Příčinou může být oslabený...
Včera, 11:57
Nejslavnější česká rosnička a také herečka a moderátorka bere rok života bez pořádného hraní jako...
Reklama