Zážitků s UFO přibývá. Muž popsal setkání s neviditelným letounem

17.10.2022
Simona Knotková

Muž z irského Carlow se na sociální síti Reedit svěřil s „nejdivnějším zážitkem svého života“. Nad jeho domem proletěl neznámý objekt, který nešel vidět.

Muž jednoho večera uslyšel něco, co znělo jako nízko letící helikoptéra. Jako kterýkoliv jiný zvědavý člověk vyšel ven z garáže podívat se na oblohu.

Mimozemšťané existují, říká muž. Popsal záhadný zážitek z dětství

„Znělo to, jako by se z dálky blížila jedna z helikoptér pobřežní stráže. Nad oblastí běžně létají a čas od času musí bohužel pátrat po ztracených lidech. Nebyla to nejtemnější noc, byl úplněk a žádné mraky. Ať to bylo cokoliv, znělo to jako nízko letící helikoptéra vznášející se přímo nade mnou směrem na sever,“ začíná muž své vyprávění na sociální síti.

Když vyšel ven, zjistil, že domnělý vrtulník ve skutečnosti nemůže identifikovat, protože věc, která letěla nad jeho obydlím, byla v podstatě neviditelná.

Po více než 30 letech byla odhalena dosud nejlepší fotka UFO

„Nemělo to žádná světla. Je pravda, že mrkev moc nejím, ale nedokázal jsem rozpoznat ani žádný neurčitý tvar nebo obrys. Byl to jeden z nejdivnějších zážitků mého života. Tak moc mě to ohromilo, že jsem měl nutkání napsat to i sem. Snad si nikdo nebude myslet, že jsem blázen,“ píše dál.

Uživatelé Reeditu se mu rozhodně nevysmáli, ba co víc, přidali podobné zkušenosti. „Znám člověka, který mi řekl, že se mu před deseti dny stala stejná věc v místě vzdáleném cca 15 kilometrů od Carlow,“ píše například jeden člověk. Jiný se svěřuje, že se mu stejná událost stala před deseti lety, kdy na pár minut také vypnul proud.

Mohou s námi komunikovat mimozemšťané? A jak? Známe názor předního odborníka!

Máte i vy zkušenost s neidentifikovatelným létajícím objektem?

Zdroj: ReeditNepřehlédněte