• Zprávy
  • Stalo se
  • Sport
  • Kultura
  • Ze společnosti
  • Zajímavosti
  • nezarazene
  • Zběsilý úprk před policií skončil tragicky. Řidič dostal smyk a havaroval

    30.8.2021

    Měl nastoupit do vězení a za volantem neměl vůbec být. Dubňanská policie stíhala nepolepšitelného kriminálníka.

    Na problémového delikventa narazila policejní hlídka v Ratíškovicích. V momentě, kdy se strážníci otáčeli, muž využil situace a začal prchat. Svou jízdu bohužel nepřizpůsobil venkovním podmínkám a na mokré vozovce dostalo jeho auto smyk.

    Honička jako z akčního filmu. Policie natočila stíhání nebezpečného pachatele

    Stíhaný řidič vyjel mimo komunikaci, narazil levým bokem do pomníku a opěrné zídky před kostelem a následně byl s vozidlem znovu vymrštěn na silnici. Krátce nato dorazila na místo policie, která muži poskytla první pomoc. Sanitka ho pak s vážným zraněním převezla do nemocnice.

    V mezičase se policistům podařilo zjistit, že potížistou byl stíhaný muž, který měl za předchozí trestné činy nastoupit do vězení. Za volantem neměl vůbec být. Orientační test na drogy navíc odhalil přítomnost amfetaminu. Případ je momentálně v šetření.

    Zdroj: Policie ČR



    Nepřehlédněte