Žena chtěla vypadat jako Kim Kardashian. Teď ji nepozná ani vlastní rodina

14.8.2022
Simona Knotková

Osmadvacetiletá Jihokorejka s pseudonymem Cherrie Lee chtěla vypadat jako královna plastických úprav Kim Kardashian. Za svým cílem si šla tak urputně, že ji dnes nepoznává ani vlastní rodina.

Kdo je nejkrásnější žena na světě? Podle Cherrie Lee je to hvězdička reality show a podnikatelka Kim Kardashian. Právě ona pro ni byla v roce 2014 impulzem k první chirurgické úpravě vzhledu – operaci očních víček. Od té doby Lee postoupila patnáct operací v hodnotě více než 1,4 milionu a nechala si vylepšit věci od tváře přes prsa až po zadek. Zkrátka takový „nezbytný komplet“.

„S výsledkem každého zákroku jsem byla spokojená a brzy jsem se na tom stala závislá. Teď už ale žádné operace neplánuju. Vím, kdy mám přestat,“ tvrdí žena, jejíž původní jihokorejské jméno je Hanbyeol.

Operace jí z velké části platili rodiče. Právě oni ji teď stěží poznávají, protože Cherrie ztratila své asijské rysy. I to je důvod, proč ji mnoho lidi považuje za zahraniční turistku a občas si ji skutečně pletou s Kim. Ne všichni ale dokážou její výrazný vzhled ocenit.

„Jednou mě oslovila žena ve středních letech a zeptala se mě, kolik beru za hodinu. Myslela si, že jsem sexuální pracovnice. Měla jsem na sobě letní šaty, bylo to od ní opravdu neslušné. Podobných věcí si ale snažím nevšímat. Pokud mi nechcete říct nic pěkného, běžte dál. Každý by měl mít právo upravit si své tělo. Dělejte si, co chcete, pokud tím nikomu neubližujete,“ vzkazuje ostatním.

Po změně vizáže se k ní chtěl vrátit i bývalý přítel, ale Cherrie už nemá zájem. „Jsem pro něj příliš dobrá. Teď mě oslovují muži daleko vyššího kalibru. Vždycky jsem po téhle pozornosti toužila, mám ráda, když mi cizí lidé skládají komplimenty. Cítím se díky tomu sexy a narostlo mi sebevědomí. Lituju jen jediného: Proč jsem to neudělala už dřív?“ uzavírá.

Zdroj: LADbibleNepřehlédněte