Žena se provdala za hadrového panáka. Přivítali prvního potomka

21.6.2022
Simona Knotková

Sedmatřicetiletá Brazilka Meirivone Rocha Moraes vstoupila do manželského svazku s hadrovým panákem. Čtete dobře. Nyní přivítali do rodiny prvního potomka. Čtete dobře.

Panáka Marcelo ušila její matka. Podle ženy to byla láska na první pohled. „Dřív jsem na zábavách neměla s kým tančit. Pak vstoupil do mého života on a najednou mi všechno dávalo smysl,“ vypráví Moraes.

Žena je ve vztahu s modelem letadla. Dělají spolu prý všechno!

Netrvalo dlouho a Marcela si vzala. Svatebního obřadu se zúčastnilo 250 lidí. „Život s ním je úžasný. Přesně takového muže jsem si vždycky přála. Nehádá se se mnou a ve všem mi rozumí. Je skvělý a věrný manžel. Je to typ muže, kterého mi všechny ženy závidí,“ rozplývá se novomanželka.

Přiznává, že navzdory všem dokonalostem jednu slabinu má – je líný a nic nedělá. Ani to pro ni ale není překážkou, aby na jejich vztahu dále pracovala. Před nedávnem ostatně přivítali svého prvního potomka Marcelina. Porod byl prý bezbolestný a trval jen něco málo přes půlhodinu.

I když se hodně lidí vztahu s hadrovým panákem posmívá, Moraes si za ním stoprocentně stojí. „Opravdu mě rozčiluje, když lidé říkají, že to jenom jako. Jsem čestná žena. Moji rodiče mě vychovali k upřímnosti a udělali ze mě dobrého člověka, který ničeho nezneužívá,“ vzkazuje haterům.

Zdroj: LADbibleNepřehlédněte