Zkušená policistka varuje rodiče: Tyto 3 věci by vaše děti nikdy neměly dělat

30.11.2022
Simona Knotková

Žena, která na sociálních sítích vystupuje pod přezdívkou The Girl Cop, pracuje na policejní stanici Ansonia Police Department v Connecticutu. Jejím zaměřením jsou sexuální zločiny páchané na dětských obětech. Jako zkušená kriminalista (nejenom) ostatním rodičům poradila, co dělat, aby minimalizovali riziko.

Žena se na TikToku podělila se třemi věcmi, které by svým dětem jako zkušená kriminalistka nikdy nedovolila. Její video mnoha lidem otevřelo oči, protože se jedná na první pohled o nevinné činnosti.

Žena má vztek na lidi, kteří objímají dvouletou dceru bez jejího souhlasu. Poslala jim nekompromisní vzkaz

„Bod číslo jedna: Nikdy je nenechávejte přespávat u kamarádů. Vím, za tohle schytám hodně nenávisti. Nikdy ale nevíte, kdo tam bude. Nevíte, s kým dalším budou trávit noc, můžou tam být taky bratři, bratranci, strýcové, sestry. Zkrátka to nevíte! Omlouvám se,“ odhaluje policistka nebezpečnost aktivity, kterou spousta dětí miluje.

Riziko se podle ní skrývá také v populární mobilní aplikaci, která je založená na mizení fotek, což uživatelům dává falešnou iluzi o jejich bezpečí. „Zadruhé je to Snapchat. Znám už tolik případů, kdy predátoři zneužili tuto aplikaci. Děti si myslí, že jejich fotky mizí, ale není tomu tak. Na této aplikaci není vůbec nic dobrého,“ varuje.

Ztratili jste dítě v davu? Nepropadejte panice a udělejte tohle

Třetí bod se týká nedobrovolného tělesného kontaktu s dalšími lidmi. „Zatřetí je to objímaní a líbání lidí proti vůli dětí. To se týká i rodiny. Chápu, že odmítnutí zní neslušně, ale je to jejich tělo a pokud se nechtějí s mou matkou – naší chůvou – na rozloučenou obejmout, mají právo to udělat a nastavit hranice,“ vysvětluje.

Zdroj: tiktok.com/thegirlcopNepřehlédněte