Babička se provdala za 24letého muže. Nyní si chtějí pořídit dítě

22.6.2022
Simona Knotková

Sociální média zaujal příběh jednašedesátileté Američanky Cheryl, která se provdala za čtyřiadvacetiletého Qurana McCaina. Svatbu sledovalo živě prostřednictvím streamu více než 20 tisíc lidí. Dvojice by si nyní chtěla pořídit miminko.

Mnoho lidí nemůže překousnout už vysoký věkový rozdíl mezi manželi. Zpráva o plánovaném rozšíření rodiny byla naprosto šokující. Žena, která má na svém kontě sedm děti a několik vnoučat, se však snaží veřejnost uklidnit slovy, že by dítě neodnosila ona. „Vždycky chtěl děti a já bych chtěla být matkou jeho dítěte. Samozřejmě že v mém věku si budeme muset najít náhradní matku, nebo někoho adoptujeme,“ říká.

Věříte, že je tohle pravá láska? Mezi mladíkem a ženou je 37letý věkový rozdíl

S Quranem se poprvé seznámila v roce 2012, když muži bylo 15 let. Jiskra přeskočila ale až o osm roků později. Jejich vztah je ostře sledovaný na TikToku, kde dvojice pravidelně publikuje videa ze společného života. Z kritiky si nic nedělají a navzájem si před celým světem vyznávají lásku.

„Jsme naprosto synchronizovaní, pokaždé vím, co cítí, a naopak. Je to moje spřízněná duše, dělá mě šťastnou a já ho dělám šťastnou. Řekla jsem mu své ano, protože ve svém srdci cítím, že je mezi námi nerozlučné pouto,“ rozplývá se Cheryl nad mladým přítelem.

Pokud by se jejich sen o miminku proměnil ve skutečnost, s péčí by jim pomohlo ženino rozvětvené potomstvo.

Zdroj: LADbibleNepřehlédněte