Věříte, že je tohle pravá láska? Mezi mladíkem a ženou je 37letý věkový rozdíl

30.6.2021
Simona Knotková

Lidé se jim posmívají, ale oni si z kritiky nic nedělají. Quran (23) a Cheryl (60) jsou senzací TikToku díky vysokému věkovému rozdílu, který mezi nimi panuje.

Na videích si vyměňují polibky, objímají se a tančí na písničky. Hlavní důvod, proč jejich příspěvky na TikToku mají milióny zhlédnutí, je ale jiný. Mezi Quranem a Cheryl panuje sedmatřicetiletý věkový rozdíl.

Věk je jen číslo, jsem připraven do další padesátky, říká bývalý reprezentant Holaň

To je i důvod, proč dvojice schytává množství kritiky a posměchu. Lidé mimo jiné upozorňují na ženin vrásčitý obličej či chybějící zuby. Oba partneři se však dle svých slov milují a svůj vztah považují za ideální.

„Nemůžete nás soudit. Vzhled byl každému dán a nijak ho nezměníme, ale nejdůležitější je srdce. Neděláme nic špatného. Jenom spolu tančíme a šíříme pozitivní vlny. Chová se ke mně dobře, já se k němu chovám dobře, tak o co všem jde? Věk je jenom číslo, nemůžeme ovlivnit, koho budeme milovat,“ vzkazuje žena všem autorům nenávistných komentářů.

Podobně mluví také Quran, který svou milou na sociální síti neustále brání.

Vedle posměšných komentářů se najde i řada těch, kteří dvojici fandí a přejí jí hodně štěstí. Co si o jejich vztahu myslíte vy?

Zdroj: Daily MailNepřehlédněte