Bratři si pořizovali selfie. Na fotce se objevil duch!

17.8.2022
Simona Knotková

Paranormální událost? Nebo jenom dílo Photoshopu? Na internetu se objevila fotografie, na které je údajně zachycen duch.

Snímek pořídil čtrnáctiletý Gabriel Ashmore z anglického Nuneatonu. Na fotce se pokoušel zachytit sebe a mladšího bratra Kristiana, který byl ukrytý v tunelu z pneumatik. Výsledná fotografie však oba bratry vyděsila. Za Kristianem se totiž vynořuje obličej neznámé dívky.

Co to je? Noční kamera zachytila podivné stvoření

Samotná matka chlapců Ayesha Wilson-Bent byla zprvu skeptická a myslela si, že snímek vznikl pomocí Photoshopu. Nakonec však svým synům uvěřila.

„Byli v šoku a vystrašení. Vím, že tu fotku neupravovali, protože to nejsou žádní pokročilí uživatelé Photoshopu. Čas, kdy fotku pořídili, dělily jen sekundy od času, kdy mi ji poslali, takže nebyl žádný prostor, kdy ji mohli upravit. Zkoušela jsem, jestli bych tam dokázala sama přidat obličej, ale nešlo mi to,“ vypověděla.

Lidé na sociálních sítích se rozdělili na dvě skupiny a zatímco jedni věří, že se jedná o autentickou fotku, jiní trvají na tom, že je to pouze dílo grafického editoru. Ayesha na stranu druhou tvrdí, že díky tomu je ještě více přesvědčená o existenci duchů.

Co si o fotce myslíte vy?

Zdroj: LADbibleNepřehlédněte