Muž se uspokojoval před cestujícími v metru. Popíjel přitom krabičák

22.11.2017
Soňa Brunnerová

Muž oblečený do zelené bundy s kapucí a šedých tepláků měl podle oznamovatele přejíždět ze stanice Staroměstská na Hradčanskou a vracet se zpět. Aby toho nebylo málo, tak se měl veřejně uspokojovat přímo před zraky svých spolucestujících a k tomu popíjet „krabicáka“.

Češky a jejich zkušenosti s onanisty: Potkáváme je prakticky všude

Na místo byla vyslána hlídka městská policie, která byla nejblíže. Ta během pěti minut od přijetí oznámení nalezla muže, který odpovídal popisu, v jednom z vagónů soupravy metra. Dotyčný se přímo před zraky městských strážníků napil krabicového vína, ale odmítal tvrzení, že by se v metru uspokojoval.

Nové nařízení: Centrum Prahy bude bez alkoholu

Svým popíjením však porušil vyhlášku hlavního města Prahy. Jelikož u sebe neměl žádné osobní doklady a nechtěl s hlídkou městských policistů spolupracovat, tak ho strážníci bez použití donucovacích prostředků předvedli na policejní stanici. Pokud by bylo prokázáno, že skutečně onanoval, tak by mohl jít až na 2 roky do vězení za trestný čin výtržnictví.

Další případy onanistů v metru z posledních měsíců

Není to zdaleka jediný případ. V září a v říjnu se v metru projížděli další „honimíři“, po kterých pátrala Policie ČR.

FOTO: Další onanisté z pražského metra

Další onanisté z pražského metra - Praha_-_Metro_-_Staroměstská_(7503846274)Další onanisté z pražského metra - OnanistaDalší onanisté z pražského metra - Onanista, ProsekDalší onanisté z pražského metra - úchyl, onanista

Žena natočila v metru onanistu a pak ho vypekla. Podívejte se na video

Policie hledá pachatele: Stoupl si v metru před ženu a začal se uspokojovatNepřehlédněte