Kde v Praze probíhají největší erotické orgie? Poznejte šest populárních swingers klubů. Víte, jak to v nich chodí?

30.11.2017
Šárkos
Další fotky

Ačkoliv by se mohlo v dnešní době zdát, že swingers je výmyslem 20. století, když už nevíme „co by“, jeho historie sahá až do druhé světové války v Americe. Fenomén swingers má totiž počátky mezi elitní skupinou amerických pilotů z jednotek U.S. Airforce. Vojáci byli dost bohatí na to, aby jejich manželky mohly bydlet blízko vojenských základen. Stíhači na sebe museli při bojích maximálně spoléhat a to vedlo k tomu, že se vytvořilo neobvyklé sociální prostředí. Výměna manželek a skupinový sex se tak stal přijatelnou záležitostí.

FOTO: Jak to vypadá ve swingers klubech?

Jak to vypadá ve swingers klubech? - Paradiso-1Jak to vypadá ve swingers klubech? - Paradiso-4Jak to vypadá ve swingers klubech? - Paradiso-2Jak to vypadá ve swingers klubech? - Paradiso-6Jak to vypadá ve swingers klubech? - Paradiso_5
Další fotky
Jak to vypadá ve swingers klubech? - ParadisoJak to vypadá ve swingers klubech? - Paradiso _3Jak to vypadá ve swingers klubech? - FantasyJak to vypadá ve swingers klubech? - Fantasy 1Jak to vypadá ve swingers klubech? - Yulia Varra’s Tantra Club

Fenomén přetrval až do Korejské války a než skončila, rozšířilo se swingers ze základem do předměstí větších měst. Koncem 80. let se začalo swingers rozšiřovat po Evropě, zejména do Anglie, Německa a Francie. Do Česka se swingers rozšířilo po roce 1989. V současné době je v České republice přes více než 30 swingers klubů, v Praze je zhruba 6 nejznámějších.

Prohoďte si partnera

Hlavní myšlenkou swingers je to, že se sejdou dva páry, nebo více párů, kteří mají skupinový sex. Pokud taková akce probíhá organizovaně s více páry, nazývá se swingers klub. Kvalita klubů je velice různá a kluby mají odlišná pravidla. Do některých klubů se musí páry, ale i jednotlivci předem registrovat, do jiných může přijít kdokoliv. Na počátku zaplatí páry, nebo jednotlivec vstupní poplatek. Většinou to bývá pro páry např. 1500 korun, pro samotné muže taky tak a pro samotné ženy jen 200 korun nebo zdarma.

Kam za dobrým jídlem: Na lososa do Újezda, za středověkou kuchyní do Líbeznice

TIP: Přečtěte si jaké jsou pravidla swingers klubů v Česku.

Paradiso

Tento klub patří mezi nejoblíbenější. Registrovat se mohou páry a samotné ženy, ale samotní muži se členy stát nemohou (to má každý klub nastaveno podle sebe). Klub sídlí v pražské Libni, přesnou adresu dostane návštěvník až po registraci. Mezi pravidly klubu je slušné chování a tolerance. „Do klubu nemají přístup osoby, které jsou pod vlivem alkoholu nebo drog a které by svým vzhledem, chováním nebo vyjadřováním obtěžovali ostatní hosty,“ píše klub.

V každém swingers klubu jsou k dispozici kondomy a lubrikační gely, většinou ale vedení klubu nemůže páry do ničeho nutit. Jejich použití je tedy na zodpovědnosti každého jedince. Stejně tak i případné přenášení pohlavních chorob. Proto myslete na své zdraví a používejte ochranu. Nejen muži, ale i ženy mohou použít ženský kondom, kdyby pánové nebyli ochotni používat ochranu. Povoleno není fotografovat ani natáčet, dovnitř nesmí ani placené společnice.

21. století v metropoli: Na jedné straně moderní honosná centra, na druhé domácnosti bez kanalizace

„Je to pražská stálice mezi swingers kluby v Česku. Klub je jednopodlažní, hlavní místnost u baru poměrně prostorná. Nepříjemné je, že občas silně fouká klimatizace rovnou za krk. Šatny jsou čisté, vedle nich jsou sprchy. K místnostem vede dlouhá chodba. První dvě místnosti dělené poloprůhlednou stěnou nejsou moc velké, víceméně se jim proto vyhýbáme. Místnost „gotika“ v pohodě pojme šest párů. Velká místnost je perfektní pro vyznavače hromadné akce, potěší instalovaná houpačka. Jen se místnost rychle „zafuní“. Po půlnoci se zde těžko hledá suché místo. Catering je spíše slabší, jídlo takové „provlhlé“. Úroveň baru je dobrá. Nejzastoupenější věková skupina je asi 40-60 let. Klub by již asi potřeboval rekonstrukci,“ popsala zkušenost Radka.

„My přesně ve chvíli, kdy se lámal chléb, jestli v Paradisu zůstat nebo jet do Fantasy za cenu dvakrát zaplaceného vstupného, zůstali. Výsledek byl o několik hodin později následující: smrad, který se linul z velké místnosti, všude poházené papíroví ručníky a mokré fleky na postelích všude kolem. Za nás Paradiso nikdy více,“ napsal Petr.

Známe oblíbené pražské „hodinové hotely“ pro milence. Za luxus si připlatíte

Swingers Club Fantasy

Klub se nachází v Praze 9 Letňanech na Třinecké ulici, je určen pro páry a samotné ženy, samotní muži mohou přijít jen na speciální čtvrteční párty. „Nám se klub líbil, působil čistě, vířivka i bazének jsou super a voda vždy čistá, sprchy naprosto dostačující a dobře umístěné. Celkově hygiena klubu působí hodně dobrým dojmem – až na jednu akci, kde bylo hodně párů a na konci se použité kondomy válely všude. Obsluha v klubu je příjemná a ochotná. Nejlepší akce, na které jsme zatím ve Fantasy byli, bylo Milk & Honey (pozn.red.: ta už ale v klubu 2 roky neprobíhá), bylo tam hodně párů ve věku 30+, nejstarším párům mohlo být do 45 let. My jsme mladý pár, takže věk párů je pro nás hodně důležitý,“ píše Míša.

„Milk & Honey je v rámci Prahy naprosto jedinečná swingers párty. Pod novým názvem Milk & Honey Libertinage nedávno oslavila druhé narozeniny v klubu Le Clan v pražských Vinohradech, kde se akce koná jednou za měsíc,“ popisuje majitelka webu Swinguj.com. Akce se liší tím, že je tam více mladých lidí. „Klub praskal ve švech, dámy i pánové vždy elegantní, sladěni v jednotném tématickém dress-codu. Chvílemi jste měli pocit, že jste na nějaké fetiš módní přehlídce.“

 

„Páry ve Fantasy jsou v porovnání s jinými kluby v nižší věkové kategorii. Možná je to tím, že dlouhodobý průměrný počet návštěvníků je 25 párů. Většina párů ve Fantasy bývá ve věku cca 30 – 50 let. Ale na druhou stranu, dost často tady potkáváme i mladší,“ píše Tomáš. „Netvrdíme, že do Fantasy chodí jen atraktivní páry, ale těch zajímavých, na které se dobře dívá je tam výrazně víc než v Paradiso, kde to navíc celé působilo špinavým dojmem, pokud jde o hygienu.“

Hudební podniky, kde se psala historie divoké České republiky 90. let. Znáte je?

Honey Club

Klub sídlí v Praze 3 na Žižkově, má sedm místností a kapacitu přes 100 míst, v hlavní místnosti je velký bar. Disponuje i vířivkou a finskou saunou, bazénem, klimatizací a video projekcí. Kromě akcí pro dospělé nabízí klub i erotické tantra masáže pro muže. Klub nepíše na stránkách nic o pravidlech ani akcích, dokud se neregistrujete.

„Pro páry platí jiná pravidla v realitě, než která jsou uvedena na webu. Cena pro pár je vyšší, než kolik zaplatí samotný muž. Prostředí je pěkné, ale v Praze je mnoho o dost lepších swingers klubů,“ píše Jack. „Nám se tam líbilo, je tam příjemné prostředí i přátelská obsluha. S přítelem jsme si to zde užili,“ píše Lilian. Zda je v klubu každý den narváno a lidé se sem vrací, těžko říci.

Předvánoční party se Santou v Hard Rock Cafe Praha! Hry, soutěže a skvělé jídlo pro malé i velké

Klub Bunkr

Klub je v Praze 4 Krči a má velmi šlechetná pravidla o tom, že dovnitř mohou jak samotné ženy, tak i muži a páry. Není nutné se tam předem registrovat ani si rezervovat termín, sami majitelé píší, že sem lidé přijdou, když mají chuť. Nikdo v klubu příchozí nenutí do věcí, které by nechtěli dělat a prý mají vždy narváno. Klub je však přesným opakem filozofie Fantasy, kde mají v klubu přehled, kolik párů ten večer přijde a co se bude dít. V Bunkru se také pořádají pravidelné akce. Klub má otevřeno denně.

Příběh klubu Bunkr: Legenda, kterou rockeři bránili vlastními těly před uzavřením

„Bunkr nedoporučujeme nikomu, kdo chodí do Fantasy, Paradisa nebo na Libertinage. A už vůbec ne začátečníkům. Bunkr vypadá jako „čtvrtá cenová“, prostředí je na nás po prohlídce působilo lacině a odpudivě, k tomu hrál Ortel nebo songy jako „Zelená je tráva“. Podobné to bylo s návštěvníky klubu. Klub byl při našem příchodu plný lidí, většinou páry, ne přehnaně moc single mužů a pár single dívek/žen. Přišlo nám, že většina lidí je ve věku mezi 45 a 60 lety. Nebyl tu nikdo, s kým bychom si chtěli aspoň popovídat, natož mít sex. Klub je levný a smějí sem samotní muži. Z těchto dvou důvodů je tak populární, ale na úrovni mu to nepřidá,“ popisují zkušenost majitelé webu Swinguj.com.

Klub prý nabízí bohatý raut, ale najdete tu spíš jídlo jako utopenci, tlačenka s cibulí, nebo vlašský salát. „Bunkr ukazuje přesně to, o čem říkáme, že tak to na swingers nechodí. Jestli máte pocit, že máte alespoň nějakou úroveň, pak přivést partnerku na první akci do Bunkru by pravděpodobně znamenalo, že jste s ní na swingers byli naposledy.“

Odešla z práce a živí se jako fetish modelka, výsledkem je sexy kalendář pro psí hospic

Yulia Varra’s Tantra Club

Klub se nachází v Praze 6 a spadá do mezinárodní sítě tantrických klubů Yulli Varry. „Na první pohled se naše tantra kluby mohou podobat swingers klubům. Odlišuje nás ale jeden podstatný rozdíl, který dělá atmosféru v klubech Yulia Varry zcela jedinečnou. Jsou jím vzdělávací programy a školení, která probíhají na základě speciálních patentovaných scénářů Yulii Varry. Prožijte kouzlo nově nabytých znalostí a smyslné erotické masáže v Praze,“ píše o sobě klub.

Kromě erotických masáží tu ale probíhají i swingers akce. Přijít mohou páry i jednotlivci. „Pořádáme erotická představení, skupinové tantrické praktiky, terapii doteků i swingers párty. Máme akce typu bláznivá pondělí plné erotických her, gang bang, techniky orálního sexu, páteční „setkání naslepo“ nebo nudistickou neděli. Každý den je to něco jiného,“ píše klub, jeho webové stránky však nejsou v provozu. Ceny jsou zhruba dvakrát vyšší než v ostatních klasických swingers klubech.

8 populárních gay barů v Praze: Nabízí romantiku i nejzvrácenější orgie

Club Lublaňská

Klub sídlí na Praze 2, probíhají tam naturistické (nahaté) párty a gang bang párty. Vstupné bývá často laciné nebo zdarma, samotné ženy mají dokonce zdarma i vybrané nápoje. „Přijďte se odreagovat do příjemného prostředí, kde můžete skoro vše, ale nemusíte nic. K dispozici je sauna pro osm lidí, vířivka pro čtyři lidi, parní kabina a tři relaxační místnosti, kde si můžete, ale nemusíte plnit svoje sny. Osvěžit se můžete na baru. Kdo chce soukromí, pro toho jsou připraveny kabinky s postelí. K dispozici jsou sprchy a samozřejmě dostatek kondomů,“ píše klub. Nabízí mimojiné i sportovní a relaxační masáže.

„Za nás plná spokojenost, klub je menší a tak trochu bludiště, ale má všechno, co má mít. Čisto, nabídka na baru dostačující, jídlo jsme nezjišťovali. Kolem sedmé večer byli s námi tři páry a asi 3-4 sólo kluci, docela mladí,“ píše Zuzka. „Páry se sem opravdu nemusí bát, nikdo nikoho neobtěžuje a případné soukromí si zde každý najde, když chce být jen ve dvou,“ napsala jiný názor Lucie.

FOTO: Jak to vypadá ve swingers klubech?

Jak to vypadá ve swingers klubech? - Paradiso-1Jak to vypadá ve swingers klubech? - Paradiso-4Jak to vypadá ve swingers klubech? - Paradiso-2Jak to vypadá ve swingers klubech? - Paradiso-6Jak to vypadá ve swingers klubech? - Paradiso_5
Další fotky
Jak to vypadá ve swingers klubech? - ParadisoJak to vypadá ve swingers klubech? - Paradiso _3Jak to vypadá ve swingers klubech? - FantasyJak to vypadá ve swingers klubech? - Fantasy 1Jak to vypadá ve swingers klubech? - Yulia Varra’s Tantra Club

„Chodím sám a nejsem ten typ, co se přesouvá z místnosti do místnosti, kdykoliv uvidí pár v pohybu. Dám si saunu a relaxuju v místnosti pro všechny. Pokaždé je to jiné. Jednou si o účast ostatních pár přímo řekne, jindy je to akce dvou párů navzájem a příště zase jen holka na gangbang. Tuhle tam bylo dokonce 7 lidí na posteli, tři holky a čtyři chlapi a všichni si to fakt užili. Když vidím pár nebo dva páry, jak si užívá a kolem je pět chlapů s ocasy ve vlastní ruce, raději jdu do sauny. Pokud je zájem se přidat je lepší se přidat a ne tupě zírat. Osobně mám ten klub rád a doporučím ho každému, i když je tam spíš komorní atmosféra. Obsluha příjemná, ceny vstřícné a každý musí vědět, za čím jde. Holky a páry si určitě na své přijdou. Stačí říci co ano a co ne a když ano tak jak. Viděl jsem, že to funguje. Samotní chlapi mají buď štěstí nebo smůlu, ale s tím musí počítat a ne nadávat ,,dneska je tu nuda“. Za mě je to fakt prima místo,“ popsal Milan.

 

Navštívili byste swingers párty?

Ano
63%
Ne
20%
Možná
17%


Nepřehlédněte