• nezarazene
 • Zprávy
 • Stalo se
 • Sport
 • Kultura
 • Ze společnosti
 • Zajímavosti
 • Kladenské osobnosti promluví v novém podcastu Klapod

  26.9.2023
  Simona Knotková

  Zveme vás k poslechu nového kladenského podcastu Klapod. Každé pondělí vám nabídne rozhovory s osobnostmi, které na Kladně žijí, pracují, mají k největšímu středočeskému městu vztah a především mají co říct. Hosty z oblasti kultury, sportu a dalších oblastí veřejného života bude zpovídat uznávaný rozhlasový moderátor a publicista Vladimír Kroc.

  „Kladno je rodištěm, bydlištěm nebo působištěm řady významných a zajímavých osobností z nejrůznějších oborů. Seznam je to pestrý a posluchači se tak mohou těšit na velmi zajímavá povídání. Rádi bychom podcastem oslovili několik generací Kladeňáků, ale věřím, že si podcast poslechnou třeba i kdekoliv jinde a zase se tak tímto způsobem o něco zvýší povědomí o našem městě,“ vysvětluje tiskový mluvčí Statutárního města Kladna Vít Heral.

  Hostem úvodního dílu je zpěvák, herec, textař a moderátor Raego. Provází ho silný životní příběh outsidera ze smíšené rodiny, který prošel šikanou, chudobou a bojem s vlastním vzhledem, aby se vypracoval na jednoho z nejúspěšnějších nezávislých zpěváků s obrovským dosahem na sociálních sítích a s více než 150 miliony přehrání na YouTube bez podpory hudebního vydavatelství. V úvodním dílu podcastu Raego o svém příběhu otevřeně mluví, stejně jako o drsném showbyznysu i vztahu k rodnému Kladnu.

  Pozvání do dalších dílů přijali například šéf kladenského divadla Jan Krafka a legenda bojových sportů Pavel Hakim Majer. Stálicí za mikrofonem bude Vladimír Kroc. „Jsem moc rád, že se nám podařilo získat ke spolupráci právě pana Kroce, kterého považuji za naprostou špičku ve svém oboru. A také on Kladno velmi dobře zná a má k němu specifický vztah, protože tu odsloužil vojnu,“ doplnil Vít Heral.

  Kladenský podcast Klapod už nyní můžete poslouchat na webu klapod.cz, ale i na YouTube kanálu města Kladna a na dalších podcastových platformách Spotify, Apple Podcasts či SoundCloud.

  Zdroj: Tisková zpráva Města Kladna  Nepřehlédněte