Les u vás doma s kouzelnými fototapetami

11.3.2019
Redakce
Komerční sdělení

Nádherný mlžný opar

Jestliže chcete u ostatních vyvolat nejen údiv, ale také snění, vsaďte na fototapetu lesa zahaleného v mlžném oparu. Scenérie lesních porostů v kombinaci s mlhou vypadají opravdu kouzelně. Vybírat si lze z lesů jehličnatých tmavších nebo světlejších listnatých lesů. Záleží pouze na tom, jaký kontrast hodláte mít. Mlha se hodí především do místností, které jsou čistě bílé. Umí vytvořit atmosféru vyznačující se elegancí a především maximální čistotou. Výborné jsou především fototapety pokrývající kompletně celé stěny.

Tradiční bílá zima v lese

Rádi byste spíše chladnější scenérie, které se vyznačují především přítomností sněhu a ledu? Proč ne? Máte je mít. Sněhem pokrytý les se vyznačuje tou pravou atmosférou spojenou se zimou a vším, co k ní patří. Bílý sníh dokáže pokrýt i velké lesy, které vypadají doslova nekonečně. Ideální je kupříkladu kombinace posezení a samotného lesa. Můžete bydlet v ryze skandinávském stylu, který je v posledních letech stále více oblíbený. Ostatně právě oblast Skandinávie je tolik pověstná

Přírodní lesní tunel

Moc hezky vypadá také kompletní lesní tunel. Že jste nic takového doposud neviděli? To vůbec nevadí! Les dokáže doslova divy, a to třeba v tropické podobě. Mnohé cizokrajné rostliny umí vytvořit shluky, jež jsou typické tím, že se zapletou dohromady a následně vznikne pouze malé okénko, kudy prochází světlo. Takto magická scenérie nutí člověka neustále sledovat onen velký bílý útvar, který kontrastuje s okolní zelení, a to naprosto dokonale.

Březová jarní fototapeta

Když znázorňují fototapety na zeď les, mohou vypadat opravdu rozmanitě. Potvrzuje to také variace jarní přírody, která se aktuálně probouzí a začíná hrát různými barvami, jimž dominují především hnědá a zelená. Typickým příkladem budiž březové háje. Tady jsou obě zmiňované odstíny více než charakteristické, nicméně zapomenout nelze ani na tradiční černobílou kombinaci, jež vypadá také skvostně.

FOTO: Les u vás doma s kouzelnými fototapetami

Les u vás doma s kouzelnými fototapetami - fototapeta les obývací pokojLes u vás doma s kouzelnými fototapetami - fototapeta les předsíňLes u vás doma s kouzelnými fototapetami - fototapeta les ložnice

Tmavý a romantický les v noci

Když zahalí les noční rouška, jde zdánlivě všechno spát. I tento fakt lze akceptovat třeba v ložnici, kde skutečně potřebujete navodit tu správnou atmosféru motivující právě ke spánku a k relaxu jako takovému. Výjevy nočního lesa mohou být různé, přičemž tradičně se jedná třeba o zátiší s menšími smrčky. Takovéto prostředí vypadá moc hezky a nabízí všechno, co lze od lesa jako takového očekávat. Jinak ale není problém vsadit i na variace vyznačující se třeba i větším množstvím stromů, jistým stupněm osvětlení třeba i jinými motivy. Co například takový měsíc? Právě on umí rozsvítit i vcelku ponurou atmosféru hlubokého lesa. A to může být jak v úplňku, tak i v klasické podobě malého srpku. I podle tvaru měsíce se odvíjí celkové osvětlení dané fototapety. Vy si můžete být jistí tím, že ona mystika měsíce přejde i k vám domů.

Magický podzim se všemi jeho barvami

Když se léto pomalu chýlí ke svému konci, rozhodně není nutné nijak smutnit. Naopak se můžete těšit na krásný barvami prosycený podzim. Dopřát si jeho kouzelnou atmosféru přitom můžete klidně již v průběhu roku, a to prostřednictvím specifické lesní fototapety. Právě elegantní fototapeta podzimní les se vyznačuje přírodními scenériemi, které není možné jindy v průběhu roku zachytit. Zralé šípky, hloh a spousta barevného listí na stromech umí vykouzlit úsměv na tváři každého.

https://myloview.cz/fototapety/podle-kategorie/priroda/les/

 

 Nepřehlédněte