Mezi zastávkami Starý Hloubětín a Lehovec začne v sobotu výluka. Cestující rozveze autobus

21.1.2022
Redakce

Cestující v pražském Hloubětíně čeká dvoudenní výluka tramvají v úseku mezi zastávkami Starý Hloubětín a Lehovec. Důvodem je oprava kolejí. Výluka začne v sobotu 22. ledna od 04:30 a skončí v pondělí 24. ledna po 04:30. Vyplývá to z informací zveřejněných na internetových stránkách dopravního podniku. V provozu bude náhradní autobus X19.

Výluka se týká denních tramvajových linek číslo 19 a 25 a nočních tramvají číslo 92 a 94. Všechny budou ve směru z centra končit v tramvajové smyčce Starý Hloubětín na křižovatce Poděbradské a Průmyslové ulice. Po skončení oprav budou tramvaje číslo 19, 92 a 94 jezdit až na Lehovec. Linka číslo 25 bude až do konce ledna končit na zmíněné smyčce.

Po dobu rekonstrukce pojede mezi zastávkami Lehovec, Hloubětín a Starý Hloubětín náhradní autobus X19. Na Lehovci bude stavět u konečné tramvají, druhá zastávka bude v Poděbradské ulici v zastávkách linky číslo 110 a druhou konečnou bude mít v Poděbradské ulici přibližně 20 metrů před vjezdem do obratiště tramvají Starý Hloubětín. V noci nahradí tramvaje noční autobusová linka 912.

Zdroj: ČTKNepřehlédněte