Michal Hrůza chystá turné: Trojský zámek, Kačina a Špilberk

30.5.2022
Fefík

Michal Hrůza v rámci turné Symphonica zahraje na třech nádherných místech s osobitým geniem loci: 9. června v zahradě Trojského zámku v Praze, 17. června na Zámku Kačina a 24. června na brněnském hradě Špilberk.

Oblíbeného hitmakera doprovodí kapela Hrůzy, ženský symfonický orchestr Bon Art Pops Orchestra a proslulý hnův dětský sbor. Mimořádný hudební zážitek umocní výborná gastronomie a speciální doprovodný program s možností prohlídek okolí a případně vnitřních prostor jednotlivých lokací.

Turné Symphonica je velmi specifickým a exkluzivním projektem nejen díky prostorům, ve kterých se bude odehrávat, ale také spojením výtečných hudebních těles.

S úsměvem jde všechno líp. Pár vtipů ze SORRY vás snad pobaví

 

S Bon Art Pops Orchestra (BAPO) Michal Hrůza spolupracoval už v roce 2017 při koncertu v Rudolfinu (je zaznamenán na albu Michal Hrůza v Rudolfinu). BAPO tvoří zkušené hudebnice, které na špičkové úrovni interpretují skladby nejrůznějších žánrů a stylů od klasické přes muzikálovou až po populární hudbu.

hnův dětský sbor patří k nejvýznamnějším českým uměleckým kolektivům, známým po celém světě. Jeho kvality dokládají četná ocenění i oficiální pocty, jichž se tělesu dostalo, a také pozvání na prestižní scény, včetně milánské La Scaly nebo Carnegie Hall v New Yorku.

Koncerty turné Symphonica se uskuteční pod taktovkou dirigenta Martina Hyblera.

Zdroj: 2media


Témata:

Nepřehlédněte