Muž si splnil svůj sen. Je z něho pes!

30.5.2022
Simona Knotková

Japonec vystupující na sociálních sítích pod přezdívkou Toco měl už delší dobu netradiční sen – stát se psem. Splnil si ho díky realistickému kostýmu kolie.

Japonci jsou v našich konzervativních evropských podmínkách vnímáni tak trochu jako národ šílenců, a tak vás asi nepřekvapí, že jeden z tamních obyvatel toužil žít jako pes. Sen se mu splnil díky firmě Zepper, která vytvořila do detailů přesný kostým kolie.

Žena se identifikuje jako vlk. Namísto zvířat loví sexuální predátory

„Použili jsme fotografie psa z několika různých úhlů, zvýraznili jsme nadýchanost srsti, abychom co nejvíce skryli konstrukci kostýmu, a podařilo se nám vytvořit ústa, která se sama od sebe otevírají a zavírají,“ řekl o výrobě mluvčí firmy, která vyřizuje zakázky především filmových a reklamních společností.

Výroba kostýmu trvala 40 dní a muž za něj zaplatil okolo 2 milionů jenů (cca 360 tisíc korun). Poté co o něm informovala japonská i zahraniční média, se stal virální senzací. Svůj psí život nyní točí na YouTube, kde má miliony zhlédnutí.

Lidé v komentářích vyjadřují svůj údiv i pobavení. „Na internetu jsem toho viděl už spousty a jen máloco mě znervózní, ale tohle… Bože, tohle je fakt dost divný. Jak se do toho může člověk vůbec nasoukat? Na stranu druhou mě to tak moc zneklidňuje, až mě to vlastně zajímá,“ píše například jeden z uživatelů.

Zdroj: Oddity CentralNepřehlédněte