Třiačtyřicetiletý muž z Příbramska si našel nelegální zdroj obživy. Od loňského července až do současnosti vyráběl a prodával pervitin na Sedlčansku, Příbramsku a Táborsku.
Nepoučitelný muž už seděl ve vězení za drogovou trestnou činnost a vloni ho pustili. Práci si nenašel, a proto si peníze obstarával pomocí drog.
Na výrobu metamfetaminu mu sháněli věci tři kumpáni, a to dva mladíci (22 let) a žena (32 let). Kumpánům hrozí rok až pět let ve vězení, nepoučitelnému čtyřicátníkovi až deset let. „Kriminalisté povedené čtveřici sdělili obvinění z trestného činu nedovolené výroby a jiného nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy,“ uvedla policejní mluvčí Monika Schindlová.
Během druhé poloviny dubna začali policisté z Příbramska trestně stíhat také další drogové dealery. „Trojice mužů pervitin prodávala téměř rok na Příbramsku a na Praze-západ také s cílem získat finanční prostředky,“ dodala mluvčí příbramských policistů.





















