Opilá dvojčata se polila benzínem a vyhrožovala, že vyhodí čerpací stanici do vzduchu

5.8.2022
Simona Knotková

Velkou tragédií mohl skončit opilecký výstup dvojčat Brittany a Bethany Leeových. Na benzínce v britském Canterbury se třiadvacetileté ženy polily benzínem a vyhrožovaly, že se zapálí.

K incidentu došlo na čerpací stanici Esso. Policie dostala hlášení, že se tam nachází dvojice opilých žen, které vyhrožují, že se zapálí a vyhodí do vzduchu celou benzínku. Dvojčata se údajně polila kapalinou ze tří různých čerpadel.

5 podivných způsobů sebevraždy aneb neuvěřitelné způsoby, jak se sprovodit ze světa

Když policisté dorazili na místo, sestry se s nimi začaly hádat. Vyvrcholilo to momentem, kdy se jedna z nich, Bethany, pokoušela škrtnout zapalovačem. Po neúspěšném pokusu se ženy daly na útěk.

Soudního procesu se účastnili psychiatři, podle kterých ženy netrpí psychickou poruchou. Obhájci však uvedli, že sestry trpěly odmala emoční nestabilitou, která se později rozvinula v sebepoškozování. Společně vytvořily jakýsi destruktivní svazek, který měl být završen právě rozšířenou sebevraždou na čerpací stanici.

Soudce Mark Weekes uvedl, že dvojčata na sebe svým činem chtěla převážně strhnout pozornost. „Riskovaly jste, že zabijete sebe nebo sestru, a riskovaly jste, že zmrzačíte sebe, sestru nebo ostatní lidi. Pro všechny zúčastněné to musela být chvíle hrůzy,“ uvedl v soudní síni.

Obě sestry během procesu uznaly svou vinu a nyní si 3 roky a 9 měsíců pobudou za mřížemi.

Zdroj: Metro.co.ukNepřehlédněte