Osobní auto na Kolínsku se střetlo s nákladním vozem. Náraz nepřežili dva cestující

20.12.2021
Redakce

U Pňova-Předhradí na Kolínsku se dnes ráno čelně srazilo nákladní auto s osobním, muž a žena z osobního vozu náraz nepřežili. Silnice z Poděbrad na Kolín byla kvůli vyšetřování nehody uzavřena, řekly ČTK mluvčí středočeské policie Vlasta Suchánková a krajských hasičů Tereza Fliegerová

Událost byla hlášena po 7:00, auta bourala na silnici I/38 mezi Pňovem-Předhradím a Novou Vsí I. Osobní vůz podle Suchánkové zřejmě přejel do protisměru, kde se srazil s nákladním vozidlem převážejícím pneumatiky. V osobním autě zůstali cestující zaklíněni, vyprošťovali je hasiči.

„Za necelou půlhodinu od nahlášení dopravní nehody byly obě osoby vyproštěny,“ uvedla Fliegerová. Zranění cestujících ale byla natolik vážná, že jim přes veškerou snahu záchranářů na místě podlehli.

Policisté kvůli vyšetřování nehody, kterou dokumentovali i prostřednictvím dronu, provoz dopoledne od Poděbrad odkláněli na Sokoleč přes Klipec. Kolony se tvořily už od Osečku. Hasiči zasypali uniklé provozní kapaliny a na vozidlech provedli protipožární opatření, dodala Fliegerová.

Zdroj: ČTKNepřehlédněte