V sobotu se jel třetí závod ze série Visegrad 4, jímž byla GP Polski Via Odra. Šlo o rovinatý závod, v němž mohl hromadnou koncovku překazit pouze vítr. A ten také zaúřadoval. Po 60 km z celkových 140 odjela na větru skupina 14 závodníků, v níž měl ATT Investments tři zástupce, Mártona Dinu, Jakuba Otrubu a Daniela Turka. Víc tu měl jen jeden ze dvou domácích kontinentálních týmů HRE Mazowsze. A tahle skupina už dojela až do cíle, aniž by ji ohrozili pronásledovatelé. V koncovce se prosadili sprinteři, vyhrál Itamar Einhorn z World týmu Israel – Premier Tech, který tady startoval v reprezentačním dresu Izraele. Márton Dina dokončil jako 6. nejlepší, na 10. místě bral ještě 3 UCI body Jakub Otruba.
V neděli startovali závodníci ATT Investments jednak ve Slovinsku na GP Kranj, a jednak na české verzi V4 Brno – Mikulov – Brno. Ve Slovinsku byl nejrychlejší Edoardo Zamperini z italského kontinentálního Zalf Euromobil Désirée Fior. Jiří Petruš obsadil 14. místo.
Nejprestižnější pro české týmy byla nedělní GP Czech Republic. V profilově nejobtížnější části trasy, která přišla na řadu 60 km před cílem, se na čele vytvořila skupina 12 závodníků, kde měl ATT Investments nejpočetnější zastoupení – čtyři jezdce. Největší díl práce odváděl Jakub Otruba pracující pro Mártona Dinu. V závěrečných kilometrech jeho práce skončila a zbylá část už byla na jeho spolujezdcích. V náročném výjezdu na brněnský Špilberk se maďarský jezdec v dresu českého týmu prosadil na 3. místo. Za 6. místo bral Tomáš Jakoubek 10 a za 9. Karel Camrda 3 UCI body. Závod vyhrál potřetí za sebou Adam Ťoupalík z Elkov Kasper.
Od čtvrtka se sestava ATT Investments postaví na start nejprestižnějšího domácího etapového závodu Czech Tour.


















