Paměť národa pořádá koncert ve Foru Karlín. Muzika na vás ale čeká i jinde

28.10.2019
Fefík
Další fotky

Pondělí 28. října

Podpořte Paměť národa, užijte si dobrou muziku a připomeňte si sametovou revoluci! Oslavte také říjnový svátek – 28. října od osmi v pražském Foru Karlín.
Přichystán je koncert napříč žánry a generacemi – vystoupí Aneta Langerová, Tomáš Klus, Bára Poláková, Dan Bárta & Jaroslav Friedl, Ben Cristovao, Thom Artway, Michal Ambrož & Hudba Praha, Jaroslav Hutka, Jan Burian, Monika Načeva & Michal Pavlíček, Zdivočelí koně, Už jsme doma, Zuby nehty, Ondřej Ruml, Vladimir 518 & Mike T, Portless, Jaroslav Samson Lenk, Ondrej Pivec & Organic Quartet, Mydy Rabycad, The Atavists, Vypsaná fixa, Tony Duchacek & Garage, Xavier Baumaxa, Prago Union.

Kdo se tam nevejde, ten může jít do Malostranské besedy, zábavu slibují Filip Zangi & Purpur a Moodshake.
Roztančit diváky, to je cíl producenta a bubeníka Filipa Zangiho a jeho kapely. Jak toho chce docílit? Zangi a Purpur je kombinací tanečního Fusion, Funky a Rock n’ Blues, důraz na taneční složku hudby podporují melodické a chytlavé beaty, zábavné české texty a živá koncertní show.

Úterý 29. říjen

Malostranská beseda v úterý uvádí kapely B4 a Skrytý půvab byrokracie, v Balbínce bude Jiří Schmitzer a v Kaštanu Jan Burian. Je to trochu risk, slibovat v čase plískanic, že něco bude … ale snad naše umělce nesklátí nějaké zlotřilé bacily…

Ivan Hlas: Mám radost, když svý písničky slyším od jiných lidí

Středa 30. října

Pokud máte náladu folkovou, vyražte na Potlach Pacifiku a Jitky Vrbové do Malostranské besedy,
kdo radši rokenrol – tak U vodárny (míněno vinohradské) je Pepa Pilař a Classic Rock’n’roll Band.

Čtvrtek 31. října

Tony Ducháček a Garage se objevují jednou měsíčně ve Vagonu na Národní – a tentokrát to vyšlo na poslední den v měsíci.

Sobota 2. listopadu

Pátek jsem přeskočil, ale v sobotu mne zaujala nabídka Balbínky, bude tam Petra Hapková s pořadem Vzpomínky bez lítosti.

Neděle 3. listopadu

A když ne šansony, mohl by se vám v neděli v Balbínce líbit Originální pražský synkopický orchestr. To je taky fajn muzika.
Kampak na nás s tmou a listopadovými plískanicemi!

FOTO: Pražská hudební scéna 28. 10. – 3. 11.

Pražská hudební scéna 28. 10. – 3. 11. - 1 Jiri_Schmitzer letní scéna harfaPražská hudební scéna 28. 10. – 3. 11. - 2 paměť národaPražská hudební scéna 28. 10. – 3. 11. - 3 R-iz-Vu1.jpeg – kopiePražská hudební scéna 28. 10. – 3. 11. - 4 koubekPražská hudební scéna 28. 10. – 3. 11. - 4 pilař
Další fotky
Pražská hudební scéna 28. 10. – 3. 11. - 5 pacifikPražská hudební scéna 28. 10. – 3. 11. - 0 burian ája


Nepřehlédněte