Potetovaná modelka si zoufá: Nikdo mě nechce zaměstnat

4.8.2022
Simona Knotková

Myslíte si, že v dnešní progresivní a tolerantní společnosti už nikdo nemůže diskriminovat druhé kvůli jejich tetování? Omyl. Své by o tom mohla vyprávět australská modelka Amber Luke, která má potetovaných 99 % svého těla včetně očních bulv.

Amber Luke, přezdívaná Dragon Girl, má na sobě tetování a úpravy, za které byste v naší měně zaplatili více než 6 milionů korun! Není divu, že její vzhled je trnem v očích mnoha lidí. Jak modelka prozradila v rádiovém pořadu, dokonce je kvůli své oblibě v extrémních tělesných úpravách diskriminována zaměstnavateli.

Muž je potetovaný od hlavy až k patě. Kýchal inkoust!

„Nebudu vám lhát, omezuje to moje pracovní možnosti, ale to je v pořádku. Nechci pracovat pro společnost, která je tak povrchní a dokáže vnímat jenom můj vzhled, nezajímá je moje pracovní morálka, moje hodnoty nebo to, co dokážu do firmy přinést,“ sdělila.

I když svými kérkami a piercingy nikomu neubližuje, někteří jedinci se neostýchají přistupovat k ní na veřejnosti a kritizovat ji.

„Každý má svůj vlastní názor na to, co je krása. V některých kulturách si lidé prodlužují krky, uši nebo ústa. Všichni ale nakonec máme právo na svůj názor a to je v pohodě. Co mě ale fakt štve, je to, když mě lidi oslovují na veřejnosti a říkají mi, že jsem ošklivá nebo že jsem si zničila vzhled. Opravdu mě znepokojuje, že lidé mohou bez následků vyjadřovat takové názory,“ zoufá si.

Pokud vás žena zaujala, podporu jí můžete vyjádřit na Instagramu, kde ji sleduje skoro 30 tisíc lidí.

Zdroj: LADbibleNepřehlédněte