• nezarazene
 • Zprávy
 • Stalo se
 • Sport
 • Kultura
 • Ze společnosti
 • Zajímavosti
 • Slavnostní vyhlášení. Nejsympatičtější zdravotní sestřička je z Prahy

  26.5.2021
  Redakce

  Po pauze, vynucené pandemií covidu-19, letos pokračovala 11. ročníkem soutěž o nejsympatičtější zdravotní sestřičku České republiky. Vyvrcholila slavnostním finálovým večerem na pražském Žofíně, kde zcela unikátní titul Sestra sympatie 2019 + 2020 za oba ročníky získala Mgr. Marcela Tomanová z Nemocnice sv. Alžběty Na Slupi, s.r.o. v Praze.

  Cenu za 2. místo si odnesla Mgr. Vendula Gronová z FN Na Bulovce, 3. místo připadlo Bc. Šárce Vlkové z EUC Premium. O vítězkách rozhodovala hvězdná porota, složená z předních osobností české medicíny a veřejného života. Zasedli v ní prof. Aleksi Šedo, doc. Jan Měšťák, JUDr. Miloslav Ludvík, Libor Přerost, Daniel Horák; prof. Pavel Pafko, prof. Karel Pavelka, Kristýna Fejfarová; Anna Motlíková, prof. Jindřich Fínek, prof. Štěpán Svačina, Jakub Dvořáček.

  Ačkoliv se finále konalo v komorním pojetí za přísných hygienických opatření, atmosféra byla slavnostní, a přesto tradičně plná dobré zábavy. Přispěl k tomu i moderátor Vojta Bernatský, který celým večerem provázel.

  Titul Sestra sympatie 2019 + 2020 za oba ročníky získala Mgr. Marcela Tomanová z Nemocnice sv. Alžběty Na Slupi, s.r.o. v Praze. Cenu za 2. místo si odnesla Mgr. Vendula Gronová z FN Na Bulovce, 3. místo připadlo Bc. Šárce Vlkové z EUC Premium. Zdroj: Sestra Sympatie

  Krásné a hodnotné ceny čekaly na všechny vítězky i finalistky. Hlavní cena pro absolutní vítězku zahrnovala kromě jiných darů poukaz na luxusní kosmetiku Nuance na půl roku od společnosti dr.Max, generálního partnera akce, a zapůjčení nového vozu Škoda Scala od společnosti Přerost a Švorc auto.

  Smyslem této soutěže je poděkování a odměna zdravotním sestrám za jejich náročnou práci. Proto bude pokračovat i v dalších letech, snad již za normálních podmínek s účastí veřejnosti na tradičním galaplese Sestry na sál!

  „Sestra sympatie opravdu není jen o kráse tváře a o ideální postavě, ale je o té vnitřní kráse,ˮ potvrdila bezprostředně po svém vítězství Marcela Tomanová, která si rovněž odnesla titul Sestra sympatie INTERNETU. O něm rozhodovala veřejnost SMS hlasováním, které proběhlo na internetových stránkách sestrasympatie.cz.

  vlb  Nepřehlédněte