Šokující odhalení 10 měsíců od svatby. Manželka zjistila, že její muž je žena!

23.6.2022
Simona Knotková

Indonéské média informovala o případu, k němuž došlo ve městě Jambi. Dvaadvacetiletá žena, novináři uváděná pod iniciály NA, se zde provdala za muže, kterého poznala na seznamovací aplikaci. Teprve po deseti měsících od svatby zjistila, že se ve skutečnosti jedná o ženu.

Domnělý muž se ženě představil jako doktor Ahnaf Arrafif. Mezi mladými lidmi přeskočila jiskra a začali spolu randit. Ženě imponovala mužova pozornost a péče, se kterou se staral také o její nemocné rodiče. Po týdnech chození mu řekla své ano a z partnerů se stali manželé. A nastaly problémy.

Po svatbě přišel šok. Muž uviděl svou ženu poprvé nenalíčenou a podal žádost o rozvod

Čím déle spolu trávili čas, tím více si rodina všímala, že na Ahnafově chování je něco divného. Navzdory tomu, že pracoval jako doktor, měl stále spoustu času. Zdálo se jim také zvláštní, že je nikdy neseznámil se svými vlastními rodiči.

Samotnou kapitolou byla jeho neochota svlékat se před ostatními. Podle výpovědi příbuzných se v oblečení chodil dokonce i koupat. NA si jednou všimla vypouklin na jeho hrudi, ale muž ji odbyl slovy, že má hormonální problém. Pravda byla odhalena teprve deset měsíců od svatby. Poté co NA muže donutila, aby se před sprchou svlékl, vyšlo najevo, že je to ve skutečnosti žena!

Její skutečné jméno je Erayani a medicínu nikdy nestudovala. Zhrzená manželka na ni podala stížnost, nicméně souzena bude pravděpodobně jen za falšování lékařské kvalifikace.

A pokud nechápete, jak je možné, že NA neodhalila pohlaví svého „manžela“ dřív během postelových hrátek, za celých deset měsíců manželství byla údajně obšťastňována pouze ona, a to rukou… Co dodat. Nakupovat zajíce v pytli se nevyplácí.

Zdroj: Oddity CentralNepřehlédněte