31℃
Dnes je 24. červenec , svátek má Kristýna

Test osobnosti: To, jakým způsobem sevřete ruce v pěst, prozradí, jakou máte povahu

Způsob, jakým sevřete ruku v pěst, vypovídá hodně o vašich podvědomých úmyslech a také o vaší osobnosti. Zkuste přirozeným pohybem sevřít pěst a pozorujte, jak jste to udělali. Co na vás toto gesto prozradí?

Reklama

Typ A

Jestli máte ruku v pěst tak jako na obrázku typu A, kdy je palec uvolněný, jste jemnější povahy, vnímaví, soucitní a ohleduplní. Dobře rozumíte emocím, snadno se vcítíte do druhých a přizpůsobujete jim své chování. Proto jste velmi přístupní k druhým. Máte ve svém vnitřním světě pořádek, všechno si dobře promýšlíte. Jste tvořiví. Jste spíše introvertní povahy, preferujete vyvážený poměr času strávený o samotě a mezi lidmi. Jste trochu netrpěliví, když chcete něčeho dosáhnout. Měli byste si dát pozor hlavně na to, aby vás druzí nezneužívali. Vaší upřímnosti a férového jednání se totiž lidé snadno snaží využít a mohlo by se stát, že se tomu nebudete umět bránit.

Typ B

Jestli jste semkli pěst podobně jako na tomto obrázku, znamená to, že jste extroverti, máte nevídaný talent, osobní kouzlo a charisma. To o vás vypovídá víc než cokoliv jiného. Jste vždy připraveni jednat, když to okolnosti vyžadují. Svoje emoce před nikým neskrýváte a říkáte je vždy nahlas – možná i tehdy, když o to druhý nestojí. Nikdy s tím neotálíte. Jste velmi ambiciózní, motivovaní. Když máte v plánu dosáhnout nějakého cíle, nikomu neříkáte, o co se snažíte. Vaše sny tajíte, jelikož druhým nedůvěřujete, a proto ani nečekáte, že jim porozumí. Pracujete na tom, čeho chcete dosáhnout vždy sami a býváte soustředění. Nebezpečí je v tom, že vás druzí lidé neumí dobře odhadnout, nebo vás nespravedlivě soudí.

Typ C

Jestli máte palec ukrytý v dlani, jste jasně introvertní povahy. Schováváte svoje myšlenky uvnitř svého nitra a s nikým se o ně nedělíte. Preferujete pouze blízký okruh přátel, nikoliv velkou společnost. Dáváte si pozor na to, koho pustíte do svého života, neb nemáte rádi jakákoliv dramata. Přirozeně vás přitahují upřímní a čestní lidé, protože nevíte, jak máte reagovat na zlo, faleš, nepřejícnost. Přejete si mít v životě jen lidi, s kterými můžete vést smysluplné a hluboké konverzace. Rádi trávíte čas mezi lidmi, ale když už se jich nasytíte, potřebujete samotu. Nesnášíte, pokud vám někdo naruší osobní prostor, nebo když vás někdo obírá o čas. V životě si často vystačíte sami, což je naprosto v pořádku.

FOTO: Test osobnosti podle sevření pěsti

Test osobnosti podle sevření pěsti - sevrene-ruce-v-pestTest osobnosti podle sevření pěsti - sevrene-ruce-v-pest-1Test osobnosti podle sevření pěsti - sevrene-ruce-v-pest-2Test osobnosti podle sevření pěsti - sevrene-ruce-v-pest-3

 

Před 1 hodinou
Pilotní průkaz získala jako 16. žena na světě, jako první žena přeletěla Atlantik a chtěla...
Před 3 hodinami
Dnešní moderní a elektronická doba takříkajíc upozadila způsob fotografování a zpracování fotek, jak si to...
Včera, 17:30
V protektorátu Čechy a Morava nebylo nenáviděnějšího nacisty než Karla Hermanna Franka. To on stál...
Včera, 17:09
Pražský magistrát stále hledá místo pro umístění Slovanské epopeje. V současné době prověřuje prostory, které...
Včera, 16:00
Pamatujete si ještě na Moniku Lewinskou? Jako stážistka byla po vůli americkému prezidentovi Billu Clintonovi...
Včera, 14:00
Zákolany u Kladna jsou u starší generace neodmyslitelně spjaty s dělnickým hnutím. Ladislav Zápotocký –...
Včera, 11:30
Což je záliba pro kapitána dopravního letadla trochu neobvyklá. Robert „Bob“ Pearson ovšem miluje létání...
Včera, 11:03
Kouzelné Jižní Čechy patří k nejvyhledávanějším oblastem České republiky. Tato dvě místa nedaleko Českých Budějovic...
Včera, 10:24
Ringhofferovi byla pražská německá rodina podnikatelů a průmyslníků. Zprvu vyráběli pivovarské a cukrovarnické zařízení, později...
Včera, 10:00
Na zahrádce všechno kvete a bují. Za pár týdnů budeme sklízet například první rajčata. Aktuálně...
Reklama