• nezarazene
 • Zprávy
 • Stalo se
 • Sport
 • Kultura
 • Ze společnosti
 • Zajímavosti
 • Tipy na akumulátorové sekačky na trávu značky Hecht

  19.4.2024
  Redakce
  Komerční sdělení

  Výhodou využití aku stroje od Hecht je možnost využít jednoho z aku programů.

  Akumulátorové programy nabízí významnou úsporu, jak při jejich samotném nákupu, tak při provozu, uskladnění a péči. Stroje můžete totiž nakupovat bez akumulátorů a pokud pořídíte techniku ze stejného aku programu, k jejich provozu vám postačí jen jeden nebo dva akumulátory, které můžete dle potřeby ve strojích střídat. Jeden nabíjíte, druhý využíváte a nemáte tak akumulátory navíc, které tvoří významnou část pořizovací ceny. Navíc nevyužívané akumulátory bez patřičné pozornosti rychleji degradují, vybíjejí se a zabírají zbytečně místo v zahradním domku nebo garáži. S využitím programu i dalšími podrobnostmi rádi pomohou pracovníci na HECHT specializovaných prodejnách po celé republice.

  Akumulátorová sekačka s pojezdem HECHT 6246 S

  Hecht 6246 S je nová akumulátorová sekačka na trávu s pojezdem, se záběrem sečení 46 cm. Akumulátor s kapacitou 2,5 / 4 Ah a napětím 62 V zajistí spolehlivé a tiché sekání trávy. Objem koše 60 l. Sekačka v sobě snoubí výhody elektrického motoru, který neprodukuje žádné emise, je tichý a nevyžaduje prakticky žádnou údržbu s výhodami sekaček se spalovacím motorem, které jsou nezávislé na zdroji energie. Není tedy třeba složitě připravovat a tahat za sekačkou přívodní kabely, nebo složitě startovat spalovací motor. Stačí jen zasunout nabitý akumulátor a sekačka je připravena. Díky velice snadnému ovládání a údržbě omezující se prakticky jen na nabíjení akumulátoru a pravidelné broušení nože je sekačka vhodná i pro seniory. Hmotnost sekačky je jen 32 kg, díky integrovanému pojezdu se sekačka pohybuje sama rychlostí 3 km/h. Doba nabíjení je cca 75 minut a podle typu baterie vydrží sekačka na jedno nabití sekat až 58 minut.

  K dostání na www.hecht.cz za 9 999 Kč a v kamenných prodejnách Hecht po celé ČR.

  Akumulátorová sekačka Hecht 6246. Zdroj: HECHT

  Praktická aku sekačka Hecht 5041 S s pojezdem
  Akumulátorová sekačka s pojezdem Hecht 5041 S se záběrem sečení 41 cm dokáže pracovat na jedno nabití až 60 minut, což postačí na posečení až 600 m2 pravidelně udržované plochy trávníku. Velikost plochy je ovlivněna délkou a hustotou trávníku, ale i členitostí pozemku a typem použitého akumulátoru. Sekačka je vybavena dvěma sloty pro baterie a použitím dvou akumulátorů lze zdvojnásobil její pracovní výdrž. Po vybití prvního akumulátoru automaticky dojde k přepnutí na napájení z druhého. Lze ji ale provozovat i s jedním akumulátorem, případně jeden z dvojice akumulátorů nabíjet i v průběhu sečení.

  Seženete za 6 799 Kč na www.hecht.cz a v kamenných prodejnách Hecht po celé ČR.

  HECHT 5041 S – accu sekačka s pojezdem. Zdroj: HECHT

  Tichá akumulátorová sekačka s pojezdem Hecht 5051 S 5 in 1

  Akumulátorová sekačka na trávu se záběrem 51 cm s a prostorem pro dvě baterie, což zvyšuje výdrž stroje. Maximální doba práce na jedno nabití tak může být až 64 minut, zpravidla ale více. Postačí tak na posečení až 600 m2 plochy pravidelně udržovaného trávníku. Tyto akumulátory se značkovými články Samsung je možné využít v rámci dalších strojů ACCU programu 5040, což podstatně ušetří nejen pořizovací náklady, ale i náklady spojené s provozem a údržbou těchto produktů.

  Sekačka je k dostání za 9 499 Kč na www.hecht.cz a v kamenných prodejnách Hecht po celé ČR.

  Accu sekačka HECHT 5051 S 5in1 s pojezdem. Zdroj: HECHT

  Zdroj: Tisková zpráva  Nepřehlédněte