Udělejte na Vánoce dobrý skutek. Podpořte kočičky z útulku penězi nebo dárkem

22.12.2017
Kamila Steinbachová

U každé kočičky najdete dárek, který by se jí hodil, například krmivo, přepravka nebo pelíšek. Přispět ale můžete také na její pobyt v útulku, který pro představu stojí okolo 400 korun měsíčně. Projekt běží a kočičky je tudíž možné podpořit až do Tří králů.

Kde si dát kafe a pomazlit se s kočkami? Poznejte 5 kočičích kaváren v Praze a okolí

Útulky, které se do projektu zapojily, jsou z celé republiky. Většinou se jedná o taková zařízení, která nemají stálé zaměstnance, o zvířata se starají ve volném čase a na své vlastní náklady dobrovolníci. Obvykle dostávají dary pouze od drobných dárců.

Kocour malířky Marie Zábranské je hvězdou knížky i kalendáře

Finančně přispět můžete na www.kociciprani.cz i u dalších projektů. V případě, že se vám nějaká kočička zalíbí, je pochopitelně možné vzít si ji domů. Vánoční projekt běží už od roku 2010. Kromě něj probíhá pravidelně rovněž velikonoční akce.

FOTO: Udělejte na Vánoce dobrý skutek. Podpořte kočičky z útulku penězi nebo dárkem

Udělejte na Vánoce dobrý skutek. Podpořte kočičky z útulku penězi nebo dárkem - kočka pxhereUdělejte na Vánoce dobrý skutek. Podpořte kočičky z útulku penězi nebo dárkem - kočka krmení pixabayUdělejte na Vánoce dobrý skutek. Podpořte kočičky z útulku penězi nebo dárkem - kočky pxhere 2Udělejte na Vánoce dobrý skutek. Podpořte kočičky z útulku penězi nebo dárkem - kočky pxhereUdělejte na Vánoce dobrý skutek. Podpořte kočičky z útulku penězi nebo dárkem - viktor


Nepřehlédněte