V posledních letech se přímo roztrhl pytel s konspiračními teoriemi. Jak s nimi žít?

Přiznám se, že jsem byl trošku na rozpacích, než jsem se rozhodl pro toto téma. Pro jistotu jsem se zásobil potravinami na několik dní, vypnul jsem zvonek a mobilní telefon, abych nemohl být sledován. Rádio u mě hraje, je to naštěstí stařeček, z těch krásných, panenských dob techniky. Byl vyroben v době, kdy ještě výrobci nebyli nuceni dávat dovnitř štěnice, ke sledování posluchačů. U televize si již tak nejsem jist, takže nehraje. Žaluzie mám zatažené. Přesto se mi nějak nedaří. Zřejmě jsem se nadýchal toho svinstva, které se na lidi sype z letadel. Každému je jasné, proč to dělají. Globální snížení IQ obyvatel planety a tím i jejich snadnější ovládání.

Jak se vám líbil tento úvod? Klinický případ stihomamu, že? V posledních letech se přímo roztrhl pytel s konspiračními teoriemi. Přistání lidí na Měsíci? Holý nesmysl, každý přeci ví, že to bylo natočeno ve studiu. Dokonalé triky a dokonalá iluze. Nejsou vidět hvězdy.  A co ta americká vlajka? Jak to, že se vlní, když na Měsíci je téměř dokonalé vzduchoprázdno? Nemá smysl se rozčilovat a přesvědčovat někoho, kdo je si jist svou pravdou. Američani na Měsíci nikdy nebyli a vše to bylo natočeno jen proto, aby trumfli Rusy. Nic víc za tím není.

 

Víte, proč jsou všechna letadla bílá? Důvody vás možná překvapí

 

Máte argumenty, ale necháte si je pro sebe. Třeba ten, že letos od toho přistání uplyne padesát let. Vytvořit dokonalé triky, s výpočetní technikou, která je stará padesát let? Zelené pozadí, lasery? Naivní představa. Možná by to zvládl Karel Zeman, ale ten si nikdy nekladl za cíl, aby lidé nic nepoznali. Myslím, že nikdo by dnes nechtěl mít doma počítač, který tehdy v Houstonu řídil celou měsíční misi. Každý dnešní školák má něco daleko kvalitnějšího. Astronauti přistávali ve dne. Jistě, nebudou si přeci na práci svítit. A hvězdy? Vy vidíte ve dne hvězdy? Maximálně až někde poblíž bouchne supernova. Měsíční povrch je tak přesvícen, že se hvězdy vytratí. A co ta vlajka? Ve vzduchoprázdnu nemá žádný odpor a bude se vlnit déle než na Zemi. Vítr nepotřebuje. A poslední argument? Ve studiu napodobíte téměř vše, nikdy však nenapodobíte gravitaci, která je v porovnání s tou pozemskou šestkrát slabší. Tu nevytvoříte, ani neodstraníte.  Metrákový chlap, při chůzi na Zemi, nepřesvědčí nikoho, že má jen šestnáct kilo.

 

FOTO: chemitrails

chemitrails - jedna fotomontážchemitrails - konspirační vlajkachemitrails - dýchání bez skafandru, jasný důkazchemitrails - jedna velká ležchemitrails - chemtrails
Další fotky
chemitrails - hoax, zásobníky s chemitrails na palubě letadla

 

Zbývají jen ty děsivé, bílé pruhy, plné jedovatého hliníku. Bílé pásy za letadly, které zaručeně řídí piloti v žoldu tajných světových organizací. Vážení konspirátoři. Zkuste si nejdříve zjistit, kolik tisíc litrů paliva zhltnou turbíny letadla, mířícího za oceán a vypočítat si, kolik spalin při tom vznikne.  Zjistíte, že do těla se vám dostane víc hliníku, jestliže si dáte polévku ze starého, vojenského ešusu, pokud budete jíst lžící ze stejného kovu. Za hodinu se vám při procházce rušnou ulicí dostane do těla rozhodně daleko víc škodlivin, než při pohledu na oblohu. Ty krásné, načechrané proužky, na hranici stratosféry, vám opravdu nic neudělají.

Dnes, 08:04
Původně provizorní nádraží sloužilo cestujícím od 7. července 1947 a přečkalo veliký rozvoj autobusové dopravy...
Včera, 18:35
Nevíme, jaký názor by na to měli v Americe, ale pro náš humoristický měsíčník SORRY...
Včera, 16:16
Na rozhraní Národního parku Vysoké Taury a Zillertalských Alp najdou turisté skutečný přírodní unikát, jeden...
Včera, 14:02
O prázdninách můžeme začít s nakládáním ovoce do alkoholu a cukru. A na podzim si...
Včera, 10:16
Devátá hodina večerní byla v mnoha rodinách časem, kdy se ztišilo rádio, zkušená ruka naladila...
Včera, 09:33
Milovníci památek a historie jistě budou souhlasit, že v okolí Prahy se vyskytuje poměrně mnoho...
Včera, 08:03
Přesně před dvaašedesáti lety došlo k tragické události na železnici u Frýdlantu v severních Čechách....
3.7.2020
Dědeček na prastaré, zažloutlé fotografii, se usmívá. Bůhví, kdo tu fotku před více než sto...
3.7.2020
Někteří vlastníci pozemků v Netvořicích na Benešovsku nesouhlasí s obchvatem. Podmiňují jeho stavbu platným stavebním povolením...
3.7.2020
Kdo by neznal Woodstock? Tím naším byl 1. Československý beat festival v roce 1967 v...
Reklama