Vrátí se Oasis na pódia? Zpěvák Liam promluvil

30.5.2022
Simona Knotková

V devadesátkách vévodili kytarové scény a sami sebe se nebáli přirovnávat k legendárním The Beatles. Idylka to ale nebyla, jejich velkolepé rokenrolové tažení provázela dlouhá léta nevraživost mezi ústřední dvojicí, bratry Gallagherovými, která byla v roce 2009 také posledním hřebíkem do rakve skupiny Oasis.

Oba muzikanti jsou dodnes aktivní na sólových drahách a k velké zábavě čtenářů se v médiích neustále vyjadřují k čemukoliv, na co se jich novináři zeptají. Jedním z pravidelných témat je samozřejmě i možný návrat Oasis.

Beatles. Co o legendárních „broucích“ možná nevíte

Zatímco starší Noel je ve svém odmítavém postoji neústupný, mladší Liam je mírnější a myšlenku reunionu nezavrhuje. Že je to zatím však stále záležitost ze sekce sci-fi, naznačuje nedávný rozhovor, ve kterém zpěvák prohlásil, že svého bratra už neviděl celé desetiletí!

„Naposledy jsem viděl Noela na fotbale před deseti lety. Ostuda, co?“ prozradil v rozhovoru s Esquire. Dodal, že by rád věřil, že se Oasis jednoho dne vrátí, ale tento týden to ještě nebude. „Dobré časy převažují nad těmi špatnými. A myslím, že u toho bych zůstal,“ ukončil přemítání nad pochmurným vztahem se svým sourozencem.

Příběh klubu Bunkr: Legenda, kterou rockeři bránili vlastními těly před uzavřením

Není ale třeba smutnit, vždyť i nová tvorba obou bratrů stojí za to!

Zdroj: Esquire


Témata:

Nepřehlédněte