Žena vypadá v devatenácti jako malá holčička! Lidé se jí za to posmívají

25.5.2022
Simona Knotková

Kvůli vzácné nemoci vypadá devatenáctiletá Indka jako malá holčička. I přes nepřízeň osudu se mladá žena nevzdává a touží po umělecké kariéře.

Aboli Jarit z Májápuru byla v dětství diagnostikována renální křivice. Syndrom je kombinací ledvinového onemocnění a poškození kostní tkáně, kvůli kterému dorostla do výšky pouhého jednoho metru. I to je důvod, proč klame svým vzhledem a cizí lidé ji považují za malou holčičku.

Dvaadvacetiletá žena uvízla v těle osmileté dívky

„Tuto vzácnou nemoc má jen několik jedinců. Mám štěstí, že jsem vůbec naživu, protože většina lidí s touto diagnózou umírá. Podle doktorů bohužel neexistuje naděje, že se to zlepší,“ vypráví Jarit.

Poté co si v minulosti zlomila nohu, se dnes pohybuje na invalidním vozíku. Problémy jí dělá také chybějící močový měchýř, kvůli kterému má v břiše díru a každý den musí nosit pleny.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Aboli Jarit (@aboli__jarit)

Lidé mohou do jejího života nahlédnout prostřednictvím sociálních sítí. Jak se mladá žena ovšem svěřuje, nedostává pouze pozitivní zprávy. „Lidé mi píšou, že kvůli své výšce nic nedokážu, smějí se mi, že nemůžu chodit, nebo mi píšou, že se nikdy nestanu herečkou,“ komentuje Jarit smutnou realitu anonymního prostředí.

Navzdory všem životním těžkostem se mladé žena nevzdává a doufá, že se jednoho dne stane uznávanou umělkyní. V minulosti se již zúčastnila soutěže Indian Idol a objevila se také mezi finalistkami Miss invalidní vozík.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Aboli Jarit (@aboli__jarit)

„Sama sobě jsem největší inspirací, protože jsem se naučila žít se svou nemocí. Jednou bych se chtěla stát zpěvačkou a herečkou v Bollywoodu a Hollywoodu. Doufám, že se mi to brzo podaří,“ uzavírá.

Zdroj: MirrorNepřehlédněte