Zvířata milují sex a prožívají orgasmus. Víme vše, na co jste se vždy báli zeptat

1.6.2021
Zaz

Kromě člověka už moc druhů zvířat orgasmus prý nemá. Vědci tvrdí, že ho zažijí jen samičky fretek, slonů, krávy, fenky, kobyly, veverky, králice (ramlice), krysy a činčily, ostatní mají prostě smůlu. Ono upřímně, ani mnohá žena nedosáhne orgasmu, ačkoli tu schopnost má.

Delfíni nejsou miláčkové, ale mrchy, co znásilňují. Za jejich věčným úsměvem se ukrývá krutost

Třímetrový penis?

Naprosto největší penis byste našli u plejtváka obrovského. Jeho nářadíčko má až tři metry a obvod kolem pět a čtyřiceti centimetrů. Ovšem vzhledem k celkové velikosti jeho těla to zas taková paráda není.

12 zajímavostí o „králi zvířat“. Věděli jste, že lví řev uslyšíte na vzdálenost až 8 kilometrů?

A co délka páření? Zvířata to obvykle moc dlouho nedělají. Mezi naprostý extrém patří komáři, kteří to zvládnou za pouhé dvě vteřiny. V řádu vteřin se sex pohybuje také u králíků, krys anebo u šimpanzů.

Masturbují i samičky

U zvířat není výjimečná ani masturbace. Nejeden chovatel něco takového viděl u svého morčete. Celý den se „údu“ dokáže věnovat šimpanz, několik desítek souloží denně zase zvládnou lvi, to jsou opravdu pořádní náruživce. Orgasmus prasat zase může trvat klidně i 30 minut.

Dnešní děti neví, že kráva není fialová. Na statku za Prahou se učí mít ke zvířatům respekt

Ve zvířecí říši ale masturbují i samičky. Dělají to ty samé, které umí u sexu vyvrcholit, no jinak by to asi ani nemělo moc smysl.Nepřehlédněte