Zvířata vědí, kdy zemřou, tvrdí senzibilka

15.8.2022
Simona Knotková

Nikki Vasconez z Filadelfie působí jako médium, které údajně komunikuje se zvířaty. Prozradila, jak to mají domácí mazlíčci s umíráním.

„Zvířata si vybírají den, kdy zemřou – přesný čas a přesný způsob,“ tvrdí žena, která proslula jako zvířecí senzibilka. Své tvrzení dokládá hovorem, který se prý odehrál mezi ní a kocourem Smokeym.

Čeká vás brzká smrt? Upozornit vás mohou tyto varovné signály

„Byl pořád naživu, ale byl na tom špatně. Jeho majitelé chtěli, abych se ho zeptala, jestli je připraven odejít, jestli nepotřebuje asistenci. Řekl mi, že je připraven opustit své fyzické tělo, ale ne tento týden. V tom týdnu se podle něj mělo uskutečnit něco významného, čeho chtěl být součástí. Později jsem se dozvěděla, že majitelé slavili patnácté výročí svatby a Smokey s nimi prožil dosud každé výročí včetně svatby,“ vypráví Nikki.

Je názoru, že naše životy řídí vyšší síla, která předurčuje, kdy zemřeme.

„Věřím, že všechno v našich životech a životech našich mazlíčků se děje podle božsky zorganizovaného plánu. Jinými slovy – náhody, chyby a nehody neexistují. Všechno, co se děje, má svůj důvod, ať už na něho někdy přijdeme, nebo ne. Proto si myslím, že zvířata a lidé přichází do života s předem určeným datem smrti, který určuje nějaká vyšší síla nebo větší zdroj energie,“ míní.

Zdroj: MirrorNepřehlédněte