• Zprávy
 • Stalo se
 • Sport
 • Kultura
 • Ze společnosti
 • Zajímavosti
 • nezarazene
 • Bizarní sousedský spor: Sousedka mi zničila zahradu buráky!

  28.9.2022
  Doris Drienová

  Asi každý zahrádkář si svou úrodu opečovává a ochraňuje jako oko v hlavě. O to větší je pak jeho zklamání a frustrace, když o plody svého malého ráje na zemi přijde kvůli bezohlednosti sousedů. Že sousedské vztahy nejsou vždy jako z pohádky, může potvrdit i jeden uživatel sociální sítě Reddit. Ten tvrdí, že všechny zahrady v celém jeho sousedství jsou zničené kvůli burákům!

  Tento člověk, který si přál zůstat v anonymitě, píše, že jen pár domů od něj bydlí sousedka, která má příšerný zvyk. Několikrát za den prý na svůj trávník sype spousty buráků, různého zrní a krmení pro kočky. Tato zvířecí verze švédského stolu samozřejmě láká divoká zvířata z širokého okolí: na svačinku sem zaskočí nejen hejna běžných ptáků a nemálo hlodavců, ale také spousty veverek a mývalů.

  Veverka nemá na růžích ustláno. Její mláďata bývají často v ohrožení

  Toto rychlé občerstvení pro divoká zvířata prý sousedka provozuje asi rok. Zvěř si za tu dobu už zvykla, že v tomhle sousedství vždycky snadno najde něco k snědku, takže se sem sbíhá ze všech stran. A protože tato divoká zvířata se při stolování neumějí chovat nijak zvlášť způsobně a navíc je nezastaví běžný plot, terorizují všechny zahrady v sousedství. Dáma, která jim jídlo rozdává, prý navíc často vychází před dům, aby výchovně pokřikovala na zvířata, která se o hromady krmení perou.

  Do Podyjí se po 50 letech vrátil starý obyvatel

  Nešťastní sousedé tak mají své doteď bezchybné anglické trávníčky plné děr od hrabivých čtvernožců a žádný ořech na žádném stromě v sousedství není v bezpečí před smečkami divokých veverek. Zoufalý uživatel sociální sítě tak teď hledá způsob, jak tuto nepříjemnou situaci řešit. Domluvy prý nezabírají, zbývá obrátit se na majitele nemovitosti, ve které sousedka bydlí. A když ani to nezabere, určitě zakročí místní úřady nebo organizace na ochranu zvířat.

  Smrtící mazlíček: chovatele zabil jeden z jeho svěřenců, v domě jich měl neuvěřitelných 124!

   

  Zdroj: Reddit  Nepřehlédněte