• Zprávy
 • Stalo se
 • Sport
 • Kultura
 • Ze společnosti
 • Zajímavosti
 • nezarazene
 • Brand Box Podzimní vábení 2023: balíček plný novinek a sezóních tipů

  11.11.2023
  Redakce
  Komerční sdělení

  Právě jsme rozbalili nový Brand Box s podtitulem „podzimní vábení“, který přináší inspiraci nových chutí a zajímavých produktů k otestování. Pojďme se společně podívat na obsah boxu a zhodnotit produkty, které se v boxu nacházejí.

  Už jste někdy vařili těstoviny přímo na pánvi? Vyzkoušejte letošní novinku ADRIANA – NEJEN NA PÁNEV a ušetřete čas, energii, peníze i špinavé nádobí. Extra rychlou a jednoduchou přípravu oceníte v každé situaci. Cena je 52,90 Kč.

  Značka Podravka uvedla na trh polévku s nudlemi Fini-Mini Noodles. Obsahují vše, co k jednomu jídlu potřebujete – jemné nudle, koření a pro milovníky pálivého ještě sáček s chilli navíc. Fini-Mini Noodles jsou díky praktickému balení a rychlé přípravě ideální volbou pro rychlou svačinu, oběd či večeři. Kvalitní nesmažené nudle lze ale využít také samostatně jako přílohu k jídlu. Fini-Mini Noodles si vychutnáte ve 3 oblíbených variantách – zeleninové, kuřecí a hovězí. Cena je 19,90 Kč.

  Ponořte se do oblíbené bohaté smetanové pěny kávy Jacobs Velvet Crema vyrobené ze 100 % kávových zrn v praktickém znovu uzavíratelném balení. Vychutnat si můžete 108 šálků rozpustné kávy s plnou, výraznou chutí a oříškovými tóny. Vyzkoušejte praktické znovu uzavíratelné balení. Cena balení je 139,90 Kč.

  Pro milovníky sladkého představujeme Orion Studentskou pečeť mléčná čokoláda borůvka a cookies. Dopřeje Vám bohatou chuť mléčné čokolády v neodolatelné kombinaci s borůvkovou a mléčnou náplní a křupavými kousky cookies. Cena čokolády je 49 Kč.

  Máte rádi tortillu? Připravit si svůj oblíbený wrap můžete s použitím grilované tortilly od Funtastic. Tortilla je z pšenice a je zcela bez palmového oleje. Dá se využít jak ve studené kuchyni, tak v teplé kuchyni. Cena balení je 39,90 Kč.

  Zdravá snídaně? Jemně namleté vločky, oříšky a mandle, to je Proteinové müsli – Basic jemné od KetoDiet. Přisypat je dají do mléka nebo jogurtu s ovocem. Můžou se použít i místo strouhanky. S bílkovinami a vlákninou, 31 g bílkovin ve 100 g müsli, bohaté na vlákninu, bez přadného cukru. S bílkovinami a vlákninou. Cena müsli je 129 Kč.

  Rádi si dopřejete večer něco dobrého, ale bojíte se, abyste nenabírali přebytečná kila? Už nemusíte. Večerní chlebík od Penamu je s vysokým obsahem bílkovin a nízkým obsahem cukru. Dopřát si ho můžete bez obav i večer. Cena je 46,90 Kč.

  Dalšími produktem, který se boxu nacházel byl Chio Tortillas Nacho Cheese od Intersnack. Oblíbené kukuřičné tortilly s příchutí sýra. Cen je 49,90 Kč.

  Více informací k boxům a recenzím najdete na www.novinkyschuti.cz  Nepřehlédněte