Finálová dvanáctka MISS ČR je kompletní

4.8.2022
Redakce

S koncem července přišel ke konci i finální výběr TOP12 nejkrásnějších dívek České republiky. Událost trvala tři dny a nesla se opět v duchu podpory projektu Počítače dětem za přítomnosti primátora Prahy. Do finále postoupily dívky z Prahy, Dobříše a Bruntálu.

Čtvrté semifinálového kolo národního soutěže krásy Miss České republiky představilo posledních deset soutěžících dívek. Již tradičně se první večer uskutečnil v restauraci na Střeleckém ostrově, kde soutěžící dívky vyjádřily podporu projektu Počítače dětem. Pozvání na tuto benefiční událost přijaly osobnosti jako primátor Prahy Zdeněk Hřib, generální ředitel TV Nova Jan Vlček, emeritní rektor Karlovy Univerzity Tomáš Zima, generální ředitel agentury CzechTrade, partner společnosti Ernst&Young Ondřej Hartman, generální ředitel e-shopu Mironet Robert Novotný. Druhý den dívky navštívily kamenný obchod Erpet, kde podpořily prodej produktů z Kolekce Miss České republiky. Následovaly přípravy na třetí den, jehož program se uskutečnil v Aquapalace Praha.

Postupující dívky čeká vždy v pondělí mediální den, kdy zavítají na obrazovky TV NOVA do pořadu Snídaně s Novou. Následně se zúčastní castingu do modelingové agentury Eskimo Bohemia Management a závěrem dne je čeká živý rozhovor ve Fajn rádiu. Dívky o postup do finále zabojovaly módní přehlídkou, tanečním vystoupením, promenádou v plavkách značky CFBRAZIL a nechyběly ani volné disciplíny. Závěrem dne byla vyhlášena poslední trojice dívek, které se probojovaly do finále.

  1. místo: Jana Šprtelová, 22 let, Bruntál
  2. místo: Andrea Kubinová, 26 let, Praha
  3. místo: Lucie Hájková, 20 let, Dobříš

Všechny semifinalistky dostaly hodnotné ceny od partnerů JSB Bijoux, JK3 Bijoux, Mironet nebo Brazil Keratin. Další ceny od partnerů budou získávat během roadshow v následujících měsících.

 


Témata:

Nepřehlédněte