Šestiletá Olivia a její jednoroční sestra byly pohřešovány od letošního dubna, kdy je unesl jejich otec. Právě starší dívce patří s největší pravděpodobností mrtvé tělo, které bylo nalezeno cca pět kilometrů od ostrova Tenerife.
„Tělo bylo vytaženo robotem pátrací lodi Angeles Alvarino v hloubce okolo 1 000 metrů. Nalezeno bylo uvnitř sportovní tašky, která byla zatížena kotvou. Vedle ní byla prázdná taška. Momentálně čekáme na závěry pitvy, ale téměř jistě se jedná o pohřešovanou dívku,“ sdělil mluvčí vyšetřujícího úřadu.
Dodal, že loď Angeles Alvarino pokračuje v pátrání po batoleti.
Search teams in Tenerife have located the body of Olivia Gimeno Zimmermann, a six-year-old who was kidnapped by her father on April 27 together with her one-year-old sister Anna. The discovery was made on the sea bed, around 1,000 meters below the surface https://t.co/eun7NnIC7l
— El País English Edition (@elpaisinenglish) June 11, 2021
Zmizení dívek nahlásila 27. dubna jejich matka. Tvrdila, že dívky byly na návštěvě u svého otce Tomáse Gimena, když jí muž zavolal, že své děti už nikdy neuvidí, ale že o ně bude dobře postaráno.
U policie vypovídali také rodiče Gimena, které muž krátce před zmizením s oběma dcerami navštívil. Vypadalo to prý, jako by se s nimi definitivně loučil.
Zdroj: El pais



















