Jako v hororu: Žena se probudila a zjistila, že je na klinice úplně sama

23.11.2022
Simona Knotková

Tak trochu jako v hororu si mohla připadat Američanka Dianne King. Když se probudila na klinice ambulantní péče, zjistila, že je v celém zdravotnickém zařízení úplně sama.

Dianne King dorazila na kliniku ambulantní péče American Family Care v alabamském Forestdale ve čtyři odpoledne. Po dvou hodinách v čekárně absolvovala vyšetření a čekala na výsledky. Během dalšího čekání ale usnula a vzbudila se krátce před osmou večer do naprostého ticha.

Byl to duch? Vrátný pouštěl pacientku do nemocnice, na kamerových záznamech je ale sám

„Probudila jsem se a všichni byli pryč. Uvnitř nebyla jediná duše. Kdo nechává pacienta v čekárně?“ ptá se žena.

Nevšední zážitek začala natáčet a živě vysílat na Facebooku. Na pořízených záběrech se prochází klinikou a odhaluje opuštěné chodby a místnosti. Ukazuje také prázdné parkoviště, na kterém stojí pouze její auto.

„Mám výsledky výtěrů? Ne. Je tu nějaký doktor? Ne. Jsem tu jenom já, protože na mě zapomněli,“ komentuje video. Po cca šesti minutách uznává, že jí nezbývá nic jiného než ambulanci také opustit.

King do médií později vypověděla, že se jí vedení American Family Care omluvilo a dodatečně dostala výsledky vyšetření.

Kruté probuzení z kómatu! Zatímco žena bojovala o život, snoubenec ji bez vysvětlení vyměnil za jinou

Zajímavostí je, že sama pracuje jako zdravotní sestra, proto nechápe, jak k takovému pochybení mohlo dojít. „Vím, že je to někdy hektické a lidé jsou zaneprázdnění, ale přece nemůžete zapomenout na pacienta,“ řekla.

Zdroj: Metro.co.ukNepřehlédněte